2345 mieszkań bez ciepła

fot. pixabay

„Informujemy, że w związku z koniecznością przeprowadzenia pilnych prac w źródle ciepła EC Oddział Zofiówka, w dniu 10 lutego od godziny 09.00 do godziny 15.00 nastąpi przerwa w dostawie ciepła dla odbiorców miasta Jastrzębie-Zdrój – w dzielnicy Szeroka oraz Dubielec” – czytamy na stronie PGNiG TERMIKA Energetyka Przemysłowa.

Jak dowiadujemy się z komunikatu, przerwa w dostawie ciepła obejmie 2345 mieszkań, w tym 180 mieszkań bez ciepłej wody użytkowej na osiedlu Dubielec.

„O postępie prac będziemy informować na bieżąco. Dołożymy wszelkich starań, aby zminimalizować ich czas. Za powstałe z tego tytułu utrudnienia przepraszamy” – pada na koniec. (źródło: PGNiG TERMIKA Energetyka Przemysłowa)

  1. A mieszkańcy bloku na ul Marusarzówny 25 i 27 należącego do TBS Daszek dostali kolejna podwyżkę za centralne ogrzewanie , koszt ogrzania 54 metrowego mieszkania TBS wyliczył na 830 zl tak 830 zl za 1 miesiąc .Moze redakcja JASNET-u podjęła by temat i zapytała p. Prezesa co zamierza dalej zrobić w sprawie tak wielkich podwyżek za samo centralne

    1. Przyłączam się do prośby o podjęcie działań dotyczących drastycznych podwyżek cen za ogrzewanie – prawie 850 zł za mieszkanie 2-pokojowe. Faktura za czynsz ponad 1650 zł.

    2. Te bloki były budowane dla młodych ludzi żeby mieli możliwość sie usamodzielnić „bez kredytu” a w tej chwili to opłaty za to mieszkanie są tak duże że nie będzie ludzi stać na ich opłacanie. Zajmijcie sie ta sprawa, pomóżcie zwykłym ludziom .

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry