24-latek znęcał się nad dziadkami

Jastrzębscy policjanci zatrzymali 24-letniego mieszkańca Jastrzębia-Zdroju, który od stycznia ubiegłego roku znęcał się nad swoimi dziadkami.

24-latek uporczywie nękał starszych ludzi. Nachodził ich w miejscu zamieszkania o różnych porach dnia i nocy, w tym pod wpływem alkoholu, przyprowadzał obcych ludzi, wyzywał słowami wulgarnymi, dobijając się do drzwi, uszkodził je, wreszcie – żądał pieniędzy.

Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał już zarzuty dotyczące znęcania się nad dziadkami. Prokurator zdecydował o objęciu go policyjnym dozorem oraz zakazał wszelkich form kontaktu z poszkodowanymi.

Za przestępstwo, którego się dopuścił, może trafić do więzienia nawet na 5 lat.

O dalszym losie 24-latka zdecyduje wkrótce sąd. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

    1. Właśnie, niektórym babciom również nic nie brakuje, od takiej 70 latki z racji wieku i doświadczenia życiowego wymaga się trochę kultury i obycia, ale różnie z tym bywa.

      1. Skąd ta kultura ma wychidzić jak w domu matki przeklinają, dzieci to słyszą a te same matki gadają źle na swoje babki a dzieci to słyszą i potem tak się też odzywają i tak traktują kultury jak nie ma za młodu to nie będzie na starość. ja jestem męzczyzną ale jak słysze kobiety jakim językiem operują i jak się odzywają to po prostu ręce opadają kobieta albo jest damą i ma jakas klasę albo jej nie ma .

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Geodezja

Sporządzenie mapy do celów projektowych,
aktualizacja mapy zasadniczej,
inwentaryzacja powykonawcza budynków i przyłączy,
wytyczenie budynków,
podział nieruchomości.

Czytaj więcej »

Badania prenatalne

Badania Prenatalne NFZ.
Wyliczenie ryzyka możliwości
wystąpienia chorób genetycznych,
wykluczenie wad rozwojowych płodu,
potwierdzenie dobrostanu płodu.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny