26-latek “skasował” w nocy latarnię

Każdy, kto przemierzał w poniedziałkowy, 15 marca, poranek popularną wśród mieszkańców ulicę Turystyczną mógł natknąć się na jakże „uroczy” obrazek – przewróconą latarnię uliczną na wysokości jednego z dyskontów spożywczych.

fot. pixabay

„Samochód osobowy uderzył w latarnię oświetlenia ulicznego i ją nadłamał, brak osób poszkodowanych. Działania zastępów: zabezpieczenie miejsca zdarzenia, odłączenie akumulatora i zakręcenie zaworu instalacji LPG w pojeździe, usunięcie plamy oleju i pozostałości po kolizji z jezdni. Przybyłe na miejsce pogotowie energetyczne odłączyło zasilanie uszkodzonej latarni” – dowiadujemy się z komunikatu KM PSP w Jastrzębiu-Zdroju.

Dodajmy, że do zdarzenia doszło w niedzielę, 14 marca, w godzinach nocnych. Jak informuje KMP w Jastrzębiu-Zdroju, 26-letni kierujący samochodem marki Mitsubishi Lancer, który nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w latarnię. Policjanci nałożyli na młodego „kierowcę” mandat karny. Straty wynikające ze zdarzenia wstępnie oszacowano na 25 tysięcy złotych.

Wpisy na temat “26-latek “skasował” w nocy latarnię”

  1. Edek.
    Jak można wsiadać do samochodu i jechać nie mając do tego uprawnień ,dobrze dla niego że zakończył jazdę na lampie ,obciążyć kosztami ,nałożyć kare ,może takiego pajaca coś nauczy ,kto takiemu pajacowi dał kluczyki do samochodu ?

  2. Dżordż Lowerboj

    Niech zgadnę, jechał przepisowo?

    Może zakręt był zbyt ostry, brakowało w tym miejscu ronda, droga była nieodśnieżona albo oślepiło zimowe słońce?

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
Poprzedni
Następny