29-latka wjechała na rondo “pod prąd”

fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W nocy – parę minut przed godziną 3.00 – patrol prewencji zauważył, jak kierowca samochodu mercedes, jadąc ulicą Wrocławską, nie zastosował się na skrzyżowaniu z ulicą 11 Listopada do nakazu jazdy w lewo, po czym wjechał na rondo „pod prąd”. Mundurowi natychmiast podjęli próbę zatrzymania, jak się niebawem miało okazać, 29-letniej kierującej. Wątpliwy „rajd” po mieście zakończył się na szczęście dosyć szybko.

Badanie stanu trzeźwości dało wynik pozytywny – 1,3 promila alkoholu w organizmie. Na dodatek okazało się, że jastrzębianka nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, ponadto samochód nie ma aktualnych badań technicznych.

Mercedes został odholowany na parking strzeżony. Sporządzona ze zdarzenia dokumentacja trafiła właśnie do jastrzębskich kryminalnych, którzy po przeprowadzeniu czynności, skierują sprawę do sądu. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

  1. Czarnulka tym razem 😉 nie pierwszy wybryk po alko tej pani, już kiedyś o niej pisano na przyjaźni. Taki sebix w miniowce. Co z domu wyjęła to pokazuje w życiu. Pustak jednym słowem a podobno do tej pory z dzieckiem jeździła.

  2. Ostatnio na myjnie na warszawska podjechal Sebix starym bmw z tlenionymi dziuniami o wygladzie tanich pan lekkich obczajow, darli morde, walli w automat do monet, zachowwali sie jak najwieksze prostactwo, sebix darl jape, tlenione dziunie malolaty w zachwycie i to stare trzeszczące bmw, Policja powinna lapac tych gowniarzy, zapewne pod wplywem naroktykow

    1. To trzeba było Jolka dzwonić na policję a nie pisać teraz tutaj farmazony jak widziałaś takie wszystko odważne ale na portalu

  3. I dlatego jest tyle samobójstw w Jastrzębiu,najpierw facet ożeni się z takim pustakiem co po alkoholu i bez prawka jeździ pod prąd,a potem już nic nie pozostaje tylko strzelić sobie samobója,no bo jak tu żyć po takiej porażce życiowej…

    1. Nie tylko, ostatnio jadąc ul. Pszczyńską przejeżdżając skrótem pod tym wiaduktem aby wyjechać w stronę dworca ( obok kontenerów dla bezdomnych). Zjeżdżam pod wiaduktem a nagle przedemnie wyjeżdża auto – rejestracja SPS . Kierowca zdziwiony że to jednokierunkowa ….

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Geodezja

Sporządzenie mapy do celów projektowych,
aktualizacja mapy zasadniczej,
inwentaryzacja powykonawcza budynków i przyłączy,
wytyczenie budynków,
podział nieruchomości.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny