300 tys. z Miasta dla GieKSy

Fot. UM Jastrzębie-Zdrój

W ramach pierwszego z dwóch konkursów na dotację z Urzędu Miasta, które zostały ogłoszone na przełomie października i listopada, wsparcie w wysokości 300 tys. zł otrzymał piłkarski GKS Jastrzębie. Zarządzenie prezydent Anny Hetman w tej sprawie zostało opublikowane 10 listopada w Biuletynie Informacji Publicznej.

Przypomnijmy, że ta dotacja obejmuje działalność w końcówce 2020 roku, natomiast drugi z konkursów na dotację obejmie funkcjonowanie klubów na 2021 rok. Kluby piłkarskie, siatkarskie, hokejowe, tenisa stołowego i judo mogą składać wnioski w tej sprawie do 15 listopada. Następnie specjalna komisja konkursowa dokona podziału środków finansowych, przy czym puli tych środków jeszcze nie znamy.

– Klub Sportowy „GKS 1962 Jastrzębie” S.A. serdecznie dziękuje Pani Prezydent Annie Hetman oraz Radzie Miasta Jastrzębie-Zdrój, która mimo ciężkiej sytuacji spowodowanej pandemią koronawirusa, zdecydowała się na wsparcie finansowe GKS-u Jastrzębie – czytamy na oficjalnej stronie klubu z Harcerskiej.

Źródła: BIP Jastrzębie, gksjastrzebie.com

Komentarze

  1. miasto marnuje pieniądze na tych kopaczy a nie lepiej dać na szkolenie młodzieży gdzie więcej te dzieci ambicji mają niż te żelowane panienki…..

  2. Po co tworzyć fikcje pisząc ze ogłasza się nabór wniosków, powołuje się jakąś komisje, a potem okazuje się, że jeden podmiot bierze całą pule.

  3. pieniądze przeznaczone na GKS lub JKTS są zmarnowane zero wyników i perspektyw w lidze Pani Hetman proszę racjonalnie wydawać resztę miejskich pieniędzy na coś co ma sens a nie na wybujałe fobie prezesów. W jastrzębiu są kluby z tradycjami i wynikami i talentami to dać im kasę a taki tenis stołowy zero wyników w lidze tylko rozjeżdżają po Polsce kasę i mydlą oczy czytelnikom o niby sukcesach a to jest już koniec tej ligi.

  4. kto zarządza tymi pieniędzmi w mieście? Za co dostali pieniądze za wyniki? Za organizację? Gratuluje pani prezydent…. i czemu tak mało?

  5. Wie ktoś czy zarobki zarządu na czele z prezesem są tajne czy jawne ? Dobrze że miasto nie daje pieniędzy za zdobyte punkty… .

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Najnowsze informacje

Zapowiedzi

Galerie zdjęć

Przewiń do góry
Poprzedni
Następny