40 tysięcy jastrzębian już zaszczepionych!

Punkt szczepień w Hali Widowiskowo-Sportowej przenosi się na Dworzec Autobusowy przy ulicy Sybiraków, a punkt działający w hali dworca zostanie przeniesiony do Galerii Handlowej Zdrój” – poinformował jastrzębski magistrat.

fot. pixabay

40 111 jastrzębian i jastrzębianek jest w pełni zaszczepionych. Nadal najniższą liczbę osób zaszczepionych (2 019) stanowią nastolatki w wieku od 12 do 19 lat. Osoby w wieku od 40 do 59 lat to największa liczba zaszczepionych (13 925).

„Prawdopodobieństwo kolejnej fali zakażeń koronawirusem jest wysokie, zatem dbajmy o zdrowie swoje i bliskich. Szczególnie do zaszczepienia się zachęcamy seniorów powyżej 60 roku życia, bo to oni są najbardziej narażeni na zachorowanie” – apelują magistraccy urzędnicy.

Powtórzy zatem, Punkt Szczepień Powszechnych w Hali Widowiskowo-Sportowej działał do końca sierpnia. Od września przenosi się na Dworzec Autobusowy (tel. 533 320 500; 533 320 007). Natomiast punkt szczepień dotychczas działający w hali dworca przeniesiony zostanie do Galerii Handlowej Zdrój (tel. 730 555 972). (źródło: UM Jastrzębie-Zdrój)

 1. Sami się szczepcie komu zycie miłe ten się nie szczypie,a jak będzie szczepionka to może ludzie będą się szczepić.poki co to szczepionką nie jest.a my nie jesteśmy bydłem.Zacznijcie myśleć i wyłączcie tv,a zobaczycie jak jest naprawde

 2. O co chodzi?
  wolność (jak na razie) wyboru w sprawie szczepień. Po co “bić pianę”? Nie przekonasz nikogo, bo TO już za daleko doszło (cała afera pro i anty). Moooże na ileś tam lat przekonamy się, kto miał rację, lub przynajmniej więcej racji…
  Tragedia będzie wtedy, jak (na wzór Chin), zrobią lockdown i będą pilnować żołnierze pod bronią jego przestrzegania.
  Wtedy państwo totalitarne ujawni się w pełni.
  Ooooczywiście będą lepsi i lepszejsi, którzy przecież w imię ważności swojej nie będą musieli przestrzegać…

 3. Sezon grypowy + gwałtowne ochłodzenie = 4 fala !!!
  I nic więcej w temacie.
  Prezydent …..”nie mam zamiaru się szczepić”, “nie będzie żadnych lock-downów”, “nikogo nie zmusimy do szczepionki” itd.
  ProUnioniści……….”szczepić się”, “niezaszczepieni to wrzód na całej nowoczesnej europie”, “prezydent RP antyszczepionkowcem”, “ograniczyć prawa (opiłować) katolikom i niezaszczepionym” itd !!!!!!
  Nowoczesna obłuda z nowoczesnego świata.

   1. bzdura! dopoki narod da sie tak traktowac, to tak traktowany bedzie! co z tego, ze usuniesz jednego i drugiego… zaraz na ich miejsce beda “lepsi”

 4. Jeżeli po wakacjach nie ma 4fali koronawirusa to o czym my mówimy ludzie przemieszczali się podczas wakacji gdzie się dało ścisk i tłok w każdym większym mieście i znikoma liczba zarażeń.

 5. Bla bla bla jesień idzie to można będzie znowu wciskać ludzią kit 🙂 zero grypy zero przeziębień tylko Covid oczywiście sprawdzac będą pacjenta czy zaszczepiony jak tak to spoko Pan Pani ma przeziębienie a Ci nie będą napędzać dalej tą karuzele śmiechu 🙂 oczywiście nawet jak większość już się zaszczepi to co roku będą nam wciskać kolejną dawkę Bóg wie czego 😉

  1. szczypawki na koronke nie ida, to powstalo rozporzadzenie na “sezon grypowy 2021/22” – obowiazkowe szczepienia na grype dla wybranych grup… masakra! 🙂

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
radiator
Idzie zima. Czy przetrwamy i wystarczy nam pieniędzy?