52-letni wandal w rękach policjantów

fot. pixabay

Policjanci w okresie od października 2020 roku do stycznia 2021 roku otrzymali cztery zgłoszenia o pięciu uszkodzonych pojazdach na ulicy Krakowskiej. Wandal niszczył zaparkowane samochody nocą, licząc, że nie uda się go namierzyć. Rysował karoserie oraz przebijał opony. Stróże prawa w wyniku poczynionych ustaleń namierzyli miejsce przebywania sprawcy. Okazało się, że jest nim… jeden z mieszkańców ulicy, gdzie dochodziło do aktów wandalizmu. 52-letni mężczyzna nie był w stanie wyjaśnić, dlaczego niszczył cudze mienie. Usłyszał już zarzuty. Może za to trafić do więzienia na pięć lat. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

  1. To patologiczny zazdrośnik. Założę się że sam nie ma nic,albo jeździ starym złomem.Takich wandali państwo powinno publikować w mediach i wysyłać na przymusowe prace.

  2. może to jakiś schizofrenik i coś mu kazało to robić kiedyś u kolegi na posesji prywatnej weszli na podwórko o okradali samochod i alarm nie pomóg takie spece są

  3. Powinno się upublicznić gębę tego wandala ! Pozostaje wierzyć, że pocztą pantoflową już niebawem rozejdzie się wieść który to z mieszkańców Krakowskiej.

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Badania prenatalne

Badania Prenatalne NFZ.
Wyliczenie ryzyka możliwości
wystąpienia chorób genetycznych,
wykluczenie wad rozwojowych płodu,
potwierdzenie dobrostanu płodu.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny