6-latkowie na “gigancie”?!

Chłopcy wspólnie wpadli na pomysł, aby pójść do domu bez opiekunów, ponieważ uważali, że wymaga się od nich za dużo dyscypliny i posłuszeństwa

W środę, 23 września, około godziny 17.00 mieszkanki Jastrzębia-Zdroju powiadomiły o zaginięciu dwóch 6-latków. Jak ustalili policjanci, 43-letnia mama oraz 71-letnia babcia wraz z dziećmi przebywały na placu zabaw w centrum miasta. Gdy chciały wrócić do domu, chłopcy zniknęli im z pola widzenia. Na początku kobiety szukały dzieci na własną rękę, jednak bez rezultatu. Po przekazaniu informacji o zaginięciu, mundurowi natychmiast przystąpili do poszukiwań. Do działań zaangażowano wszystkie policyjne patrole. Już po 30 minutach 6-latkowie zostali odnalezieni w miejscu zamieszkania jednego z chłopców.

Mundurowi w trakcie rozmowy z dziećmi ustalili, iż chłopcy wspólnie wpadli na pomysł, aby pójść do domu bez opiekunów, ponieważ uważali, że wymaga się od nich za dużo dyscypliny i posłuszeństwa. Opowiedzieli także, jak wykorzystali chwilę nieuwagi mamy i babci, a następnie schowali się za drzwi jednego ze sklepów. Na szczęście wszystko skończyło się na strachu…

  1. Sytuacja była trochę inna, wszyscy szli w stronę ulicy, gdzie zwykle rozchodzili się w swoje strony, dzieci, jak zwykle, szły z przodu i nie było w tym nic dziwnego. Nagle chłopcy zaczęli uciekać, a że schowali się za drzwiami Żabki młodsza pani nie mogła ich zobaczyć. I nikt nie gadał przez komórkę, panie za nimi pobiegły. Reakcja była od razu po tym, jak zniknęli z oczu. Dzieci się nie zgubiły, one po prostu CHCIAŁY się zgubić, żeby pójść do domu jednego z nich. Chłopcy nie reagowali na wołania, skutecznie się ukrywali. Zagubione dziecko płacze, a oni mieli frajdę, że ich plan się udał.

    1. Jakby mi tak dziecko postąpił o to by dupę bym zlał na kwaśne jabłko.to znaczy widać jaki ma posłuch u matki czy u babci jeden i drugi nic dobrego z nie wyrośnie z tego jak w wieku 6 lat i mniejszych nie słuchają rodziców.

      1. Teraz to dzieci rządzą rodzicami co widać na każdym kroku. Nie wyobrażam sobie abym zawołał na dziecko a ono by uciekało.

  2. Jak mogły dziei zniknąc z oczu matce już pomijam babkę.Zapewne gadały a córka była w komórce z głową! To nagminny widok! Powinny odpowiedzieć za brak należytej opieki nad dziećmi.

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Carte Blanche

Usługi wykończeniowe,
gładzie, malowanie, kafelkowanie
sufity podwieszane, sufity napinane,
panele podłogowe i ścienne,
montaż drzwi i parapetów.
meble na wymiar.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny