68 lat i… ponad 650 km w biegu!

Już ponad pięciuset śmiałków zapisało się do pół-wirtualnej imprezy „Run Forrest – Od Morza Do Tatr”, na którą przed świętami zaprosił Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Wzorem słynnego filmowego ogrodnika z Alabamy z jednego krańca kraju na drugi „podąża” już ponad pół tysiąca osób. Reprezentują oni aż 150 miast, w tym także z zagranicy!

Co ciekawe, choć do zakończenia zmagań pozostało jeszcze ponad jedenaście miesięcy, to trzech uczestników zameldowało się już pod wirtualnym Kasprowym Wierchem. Są to Mateusz Szczepaniak z Twardogóry, Maciej Rogala z Pszowa i Kamil Spyra z Szymocic. Do pokonania tysiąca kilometrów potrzebowali oni… najwyżej dwudziestu dni. Dodajmy że są oni doświadczonymi „ultrasami” i mają na swoich kontach wiele tego typu osiągnięć.

W inicjatywie MOSiR-u liczny udział biorą także jastrzębianie. Spośród naszych zawodników najlepiej spisuje się 68-letni Wiesław Torbiński. Urodzony w 1952 roku reprezentant ekipy Szarych Morsów przebiegł już ponad 650 km! Na aktualnym podium są także Katarzyna pasławska i Dominik Ząbczyński z wynikiem grubo ponad 400 km.

Zapisy do „Run Forrest” wciąż trwają. W ramach wpisowego można liczyć m.in. na pamiątkę w postaci efektownej koszulki.

Więcej informacji oraz regulamin na stronie MOSiR-u Jastrzębie oraz profilu Jastrzębie Biega na Facebooku. Wyniki i zapisy znajdziecie na obsługującym techniczną stronę biegu portalu dostartu.pl.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kalendarz Kibica

Przewiń do góry