70-latek terroryzował klientów

fot. KMP Żory

Kilka dni temu po godzinie 13.00 do lokalu gastronomicznego przy ulicy Kościuszki w Żorach wszedł pobudzony mężczyzna, który wykrzykiwał wulgarne hasła, w tym kierowane pod adresem policji i jednej z partii politycznych. Na swojej drodze napotkał klienta restauracji, który składał zamówienie i postanowił zwrócić uwagę agresorowi.

W pewnym momencie mężczyzna schował rękę pod kurtkę i chwycił za torebkę, w której, jak oświadczył, znajduje się broń, po czym zagroził klientowi pozbawieniem życia. Żorski stróż prawa, który wraz z rodziną znajdował się w lokalu, nie czekając ani chwili, użył chwytów obezwładniających i wyprowadził agresora z lokalu, a następnie dokonał sprawdzenia, czy mężczyzna rzeczywiście posiada przy sobie niebezpieczne przedmioty. W tym samym czasie poszkodowany wezwał na miejsce policję.

Całe zdarzenie zauważył przez drogę patrol „drogówki”, który niezwłocznie znalazł się na miejscu i udzielił wsparcia interweniującemu policjantowi. Kilka chwil później przybył patrol prewencji i przejął „awanturnika”.

Jak się okazało, to nie pierwszy „wybryk” 70-letniego jastrzębianina, gdyż w przeszłości był już wielokrotnie notowany i karany za szereg przestępstw, w tym przeciwko zdrowiu i mieniu. (źródło: KMP Żory)

Chcesz skomentować ten tekst? Publikowane będą tylko komentarze bezpośrednio odnoszące się do tej treści

  1. Nie nie nasluchal sie durnego rudego oszoloma ze trzeba wyjsc na ulice ale sie mu troche pomylilo i wszedl do sklepu brawo Tusk i twoje teorie

    1. To był psychiczny oszołom podobny do tego co „ni ma i mieć nie bedzie pininindzy”, czyli P(i)SA z 12:06. A swoją drogą, czy ten powyższy wpis jest komentarzem odnoszącym się do treści artykułu?

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry