Samotna… Nie radziła sobie z problemami…

W poniedziałek, 1 marca, około godziny 13.00 na numer alarmowy wpłynęło zgłoszenie o próbie samobójczej. Wynikało z niego, że 71-letnia mieszkanka Żor, która mieszka samotnie i nie radzi sobie z problemami, postanowiła targnąć się na własne życie. Dramatyczną decyzją – w ostatniej chwili – podzieliła się podczas rozmowy telefonicznej ze znajomą terapeutką. Ta z kolei natychmiast zaalarmowała odpowiednie służby, dzięki czemu informacja od razu trafiła do oficera dyżurnego miejscowej komendy.

Policjanci przyjechali błyskawicznie pod wskazany adres, zaś drzwi otworzyła im zdesperowana kobieta. Wówczas „odetchnęli z ulgą” i do czasu przybycia pogotowia ratunkowego zajęli się nią, podtrzymując na duchu. 71-latka jeszcze wczoraj trafiła pod opiekę lekarzy i uzyskała fachową pomoc. (źródło: KMP Żory)

 1. Jak mawiał nasz naczelnik, marszałek, mąż stanu:
  „Naród wspaniały, tylko ludzie k…..”.
  Zasadnicza różnica między mądrą, szczerą, ludzką pomocą, płynącą z serca, z potrzeby, a chamowatym, nachalnym, włażeniem z buciorami w czyjeś sprawy. Fałszywe intencje czuć na kilometr.

  1. Czasem wejście w czyjeś sprawy może być zbawienne dla konkretnej osoby bo czasem tacy ludzie starsi sami nie potrafią sobie z różnymi sprawami poradzić a na kilometr to czuć ludzi tych co mają gdzieś pomoc innym tylko patrzą na swoj przysłowiowy ogródek a nie widzą nic pozanim

  1. Ty nawet byś nie zainteresował się własnie taką osoba jak ta pani w artykule bo to już widać po wpisie! Takich mamy ludzie co ich nic nie obchodzi i dlatego ze patrza na swój nochal

 2. Szkoda że sąsiedzi maja innych w d….pie bo czasem mogłby ktos do niej zajśc i porozmawiać. ale po co najlepeij to mieć na wszystko wyrąbane takie teraz ludzie czyta znieczulica

  1. Taki naród pofyrtany

   Tak ,pójdziesz z zainteresowaniem się stanem zdrowia czy psychicznym sąsiada czy sąsiadki to cię jeszcze opierd….ą że się interesujesz nie swoimi sprawami. Mało razy było jak ktoś stawał w obronie bitej baby przez męża że potem baba skakała z pyskiem i pretensjami do broniącego dlaczego jej męża bije ???

  2. Zamek z budykiu

   Moi sąsiedzi non stop mnie śledzą,podsłuchują większych ciekawskich nie widzialem.A gdy się coś dzieje i trzeba interweniować to chowaja głowe w piasek.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry