75-latek “zaszalał” za kierownicą

Ze wzrostem prędkości maleją szanse uczestników na wyjście ze zdarzenia bez szwanku. Dlatego stróże prawa szczególnie przyglądają się kierowcom, którzy ignorują ograniczenia prędkości

Policjanci z jastrzębskiej grupy „Speed” patrolowali niedawno obwodnicę miasta. Tuż przed godziną 8.00 na ulicy Pszczyńskiej mundurowi dostrzegli osobowego fiata i zatrzymali kierowcę do kontroli drogowej. Podczas czynności okazało się, że za kierownicą „osobówki” siedzi 75-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju, który w terenie zabudowanym poruszał się z prędkością 105 km/h. W efekcie kierowca został ukarany mandatem karnym, 10 punktami karnymi oraz zatrzymano mu prawo jazdy.

„Policjanci wchodzący w skład policyjnych specgrup zwalczających drogowe piractwo nie zwalniają tempa. Na drogach wciąż dochodzi bowiem do niebezpiecznych zdarzeń, których bezpośrednią przyczyną jest przekraczanie dopuszczalnej prędkości. Ze wzrostem prędkości maleją szanse uczestników na wyjście ze zdarzenia bez szwanku. Dlatego stróże prawa szczególnie przyglądają się kierowcom, którzy ignorują ograniczenia prędkości” – czytamy na stronie KMP w Jastrzębiu-Zdroju. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

Wpisy na temat “75-latek “zaszalał” za kierownicą”

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Badania prenatalne

Badania Prenatalne NFZ.
Wyliczenie ryzyka możliwości
wystąpienia chorób genetycznych,
wykluczenie wad rozwojowych płodu,
potwierdzenie dobrostanu płodu.

Czytaj więcej »

Skup aut

Skup, złomowanie samochodów.
Gotówka i umowa od ręki.
Dojazd do klienta.
Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny