82 mandaty za brak maseczki

fot. pixabay

„Niezależnie od tego, jaka to maseczka, to bardzo dobra osłona i ochrona przed inhalacją koronawirusa” – mówiła jeszcze w tamtym roku prof. Iwona Paradowska-Stankiewicz. „Maseczki rekomendowane to maseczki chirurgiczne i powyżej” – dodawała krajowa konsultant ds. epidemiologii. Jak podkreślała, najważniejsze to prawidłowe ich noszenie, a więc zakrywanie nosa i ust. Co ważne, dopuszczalne są wszystkie rodzaje maseczek.

My tymczasem, drodzy Czytelnicy, powracamy do naszego „starego, dobrego” zwyczaju i będziemy regularnie co tydzień informować, ile mandatów (ewentualnie wniosków do sądu lub pouczeń) za niestosowanie się do obowiązujących przepisów w związku z ograniczeniami podczas epidemii wystawili jastrzębscy policjanci.

Jak informuje KMP w Jastrzębiu-Zdroju, od 21 do 27 lutego „maseczkowa” statystyka przedstawiała się następująco: 82 mandaty i 6 wniosków do sądu.

 1. Witam wszystkich czy możecie wstawić na portal informacje dotyczące schronów w Jastrzębiu-Zdroju.
  Czy urząd miasta szykuje plany na przetrwanie, podczas ewentualnego wybuchu wojny ?

  1. Trzeba przyznać, że jesteś uparty, trolu…
   Na pewno policjanci są z siebie dumni. Przyjdzie czas – odbiorą swoją zapłatę.
   Tym bardziej, że nikigo nie musieli karać, wystarczyło zwracać uwagę itd. Ale niewielu z nich zachowało się jak ludzie. Część oczywiście wierzyła i nadal wierzy w plandemię… 😩

 2. Całe życie się zastanawiałem, jak to było możliwe, że w latach 30tych całe Niemcy dły się omamić grupce WARIATÓW i TOTALITARYSTÓW!? Od dwóch lat nie mam już żadnych wątpliwości! te same mechanizmy, ta sama narracja (korzenni byli nosicielami chorób zakaźnych etc) te same powolne odbieranie wolności i segregacja!!! Ludzie podzieleni, cała masa pożytecznych ID….ów odgrywających swoje role, a grupka możnych świata siedzi na swoich usypanych wyspach i jachtach wielkości statków i pieje z głupoty ludzi!!

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
radiator
Idzie zima. Czy przetrwamy i wystarczy nam pieniędzy?