A po 1000 km… weszła na Kasprowy!

Na mecie pół-wirtualnej imprezy “Run Forrest – Od Morza Do Tatr” zameldowało się już siedem osób. Przy okazji ukończenia rywalizacji przez Daniela Wiszniewskiego z Nowego Jorku informowaliśmy, iż w tych samych dniach na mecie pod wirtualnym Giewontem zameldowała się Teresa Stochel z Krakowa. I tu ciekawostka – 68-letnia pani Teresa, na co dzień reprezentantka Sokoła Zakopane, podsumowała udział w zawodach zorganizowanych przez MOSiR Jastrzębie-Zdrój zimowym zdobyciem… prawdziwego Kasprowego Wierchu!

Teresa Stochel do biegowego pokonania tysiąca kilometrów potrzebowała 34 dni, a na trasie była przez 807 godzin. Aktualnie pani Teresa prowadzi w rywalizacji pań i jest faworytką do triumfu w kategorii wiekowej “Weteran-2”.

Krakowianka nie ukrywa, że do wyczynów mobilizowały ją wyniki osiągane przez jastrzębiankę Katarzynę Pasławską, której codzienne postępy z podziwem obserwowała. Relację ze swojej przygody z “Run Forrest – Od Morza Do Tatr” Teresa Stochel przesłała do organizatorów. Można ją przeczytać na Facebookowym profilu “Jastrzębie Biega” (czytaj >>).

A teraz najciekawsze – Teresa Stochel nie przez przypadek finiszowała na prawdziwym Kasprowym Wierchu. Od lat jest ona bowiem przewodnikiem tatrzańskim, a także ma na swoim koncie m.in. zdobycie Kilimandżaro!

Zapisy i regulamin imprezy (wciąż można dołączyć!) >>

Komentarze

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Najnowsze informacje

Zapowiedzi

Galerie zdjęć

Przewiń do góry
Poprzedni
Następny