Agenci CBA w JSW Innowacje

fot. CBA

Jak informuje portal money.pl, na polecenie prokuratury przeszukano siedzibę spółki JSW Innowacje w Katowicach, która jest zapleczem badawczo-rozwojowym Grupy Kapitałowej JSW.

„Śledztwo jest na początkowym etapie, gromadzony jest materiał dowodowy. W ostatnim czasie były prowadzone przeszukania do tej sprawy, natomiast na obecnym etapie nie zdradzamy żadnych szczegółów” – powiedziała PAP rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Katowicach Marta Zawada-Dybek.

Także Centralne Biuro Antykorupcyjne, jak dodaje serwis, nie udziela informacji na ten temat.

Jak przypomina money.pl, w ostatnim czasie w mediach pojawiały się informacje dotyczące między innymi nieprawidłowości w JSW Innowacje, sugerujące, jakoby 80 mln zł inwestycji Spółki zostało zmarnowane.

 1. uczciwy pracownik

  Niech się wezmą za te wszytskie przekręty i niech się weźmie CBA za tych z ZZ co też niezłe lody kręcą. Powinni pozwalniaćc tych co pociotki załatwili im prace bo nieuczciwie wielu ludzi zdolnych nie dostanie pracy bo pociotek jakieś miernocie załatwi jak u nas na kopalni przeniesli paru z kopalni Jas-Mos na Zośkę i na Pniówek to każdy wie kto komu pozałtwiał w biurze nic się nie ukryje bo jeden wie o drugim i kto z kim za ile i po co niech w koću zacznie panować tu przejrzystość i uczciwosć a nie ciągle jakieś wałki kręcą. Niech CBA przetrzebi dobrze te archiwa dokumentów i niech łby polecą

 2. Nich zamkną tych wszystkich złodzieji i pociotków a potem niech się wezmą za biurowce gdzie jest przeludnienie rodzinne i niczego nie można normalnie załatwić bo ciągle jest przerwą na kawę

  1. uczciwy pracownik

   zgadzam się to nieroby pierdzące w stołki może tam garstka jest uczciwie pracujących i wiedzących co robi reszta to pociotki załatwili i niemroty chodza od pokoju do pokoju bo nie wiedzą jak się załatwia pewne sparawy mam nadzieję że odpracują ten czas co mają skrócone godziny z powodu wirusa życzę im aby ci co nieuczciwie dostali pracę byli w pierwszej kolejności do zwolnienia bo tak nie moze być że ciągły marazm na tych biurach i koplniach

   1. jestem za niech się biora za te dzidzostwo co sie pleni na koplniach i na wyższych stołkach dokąd będzie tak że uczciwy człowiek nie może dostac się do pracy bo załatwiwją pociotkom lub żądają łapówek karać i do więzienia wsadzać to od razu by się zrobił ,porządek

 3. Zapraszamy panow CBA do jaszczempskiego szpitala. Jakim prawem lekarze przyjmujący prywatnie pacjentów robią badania na państwowym sprzęcie ?

  1. Dodatkowo lekarze tam na NFZ nie przyjmują bo są restrykcje. Ale prywatnie za odpowiednią opłata w tym samym gabinecie te samą osobę jednak przyjmują.
   Czyli co na NFZ może się zarazić a prywatnie ma dopłatę do dezynfekcji i już jest bezpieczny? bo niestety podaje sobie pewną stawkę PLUS koszty dezynfekcji dodatkowa opłata.
   Może zaczniemy podawać nazwiska takich lekarzy labrów na kasę a pracoholików prywatnie?
   To osoby publiczne więc nazwiska mile widziane.

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Geodezja

Sporządzenie mapy do celów projektowych,
aktualizacja mapy zasadniczej,
inwentaryzacja powykonawcza budynków i przyłączy,
wytyczenie budynków,
podział nieruchomości.

Czytaj więcej »

Fitness World za 1zł!

Ruszyła przedsprzedaż karnetów
Fitness World!
Pierwsze 3 miesiące za 1 zł/m-c.
Promocję można zakupić na stronie internetowej
www.fitnessworld-polska.pl
do 28.05.2021 r.
Do zobaczenia w klubie!

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny