Agresywny mąż musiał „spakować manatki”

fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębscy policjanci otrzymali informację, że w jednym z mieszkań na osiedlu Arki Bożka ma dochodzić do przemocy rodzinnej. Natychmiastowe działania mundurowych szybko potwierdziły ten fakt. Okazało się, że 36-letni mężczyzna stwarza zagrożenie dla życia i zdrowia swojej żony. Jak ustalili śledczy, jastrzębianin od około 4 lat regularnie wyzywał oraz obrażał swoją małżonkę. Wielokrotnie też miał ją szarpać, popychać i uderzać po całym ciele. Dzięki wejściu w życie „ustawy antyprzemocowej”, policjanci skorzystali z przysługujących uprawnień i wydali mężczyźnie zakaz zbliżania się do 43-latki i ich dwójki dzieci oraz ich bezpośredniego otoczenia. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

 1. Taki jest jeden z celów tej antyludzkiej ustawy: niszczenie klasycznego modelu rodziny. Poprzez nagłaśnianie takich spraw, którymi powinna zajmować się (po cichu) policja, coraz mniej młodych mężczyzn będzie chciało założyć rodzinę (depopulacja) i nie będą ufać bezbożnym „wyzwolonym” kobietom… coraz częściej będą intercyzy itp. wynalazki. Nie mówiąc o większych społecznych podziałach i większej nienawiści do… kobiet. Socjotechnika lewactwa z pisu….

  1. Co ty dupisz człowieku jak maz będzie szanował żonę to i żadnych ekscesów niebedzie,bardzo dobrze ze jest ta ochrona,damskich bokserów na bruk ,jak ktoś jest normalny to niemusi się zastanawiać czy brać ślub.

   1. Ty pier uczysz głodne kawałki teraz baby to istne zło i jak one jadą po chłopach to dobrze jedzenie jedne a ile facetów jest przez nie poniżany chce teraz to nie ma co się żenić bo 4 Lata i rozwód lub siedzą że sobą bo kredyty ich trzymają a baby coraz cwańszy są

 2. Tyle lat czekać trzeba było zadać juz dawno mu kopa w du…ę i spakować walizki. Takich facetów to trzeba urządzić tak aby popamiętali jak by podniósł rękę na mnie, to co mam pod ręka leci w niego a do tego tak bym go załatwiła,że siedział by w pace. Dobrze, ze teraz jest takie prawo, że od razu aut dla takiego faceta z domu. do ZROBIĆ PORZĄDEK teraz mamy nad wami górę i was możemy załatwić cienkie bolki.

  1. Może o kochanka jom przezywał ateraz musi mieszkanie opuścić i jeszcze jak jego mieszkanie to współczuję takie jest prawo ba by dziś gorą

   1. Może się nie sprawdził w łóżku? teraz baby będa tak facetów traktować że jak cos im się nie bezie podobać to beda wzywac policję a i le jest takich co specjalnie robią pokaz awantury i nawet potrafią sie podrapac aby pokazać że to facet zrobił dzidy jedne teraz jak facet jest sam to jest szczęsliwy bo baby do niczego teraz sa.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry