Arogancki naczelnik Wydziału Edukacji?

„Arogancja to pewien rodzaj charakteru lub zachowania człowieka charakteryzujący się nadmierną pewnością siebie, unikaniem słuchania opinii innych, wywyższaniem się poziomem kompetencji w zespole, uważaniem, że zawsze się ma rację” – tak zaczyna się interpelacja radnego Piotra Szeredy.

fot. UM Jastrzębie-Zdrój

„Z informacji, jakie otrzymuję od dyrektorów, grona pedagogicznego oraz pracowników jednostek oświatowych, obecnie piastujący szanowny pan Naczelnik Wydziału Edukacji swoje stanowisko w tym zespole swoją postawą zakłóca jego funkcjonowanie i utrudnia komunikację. Jego postawa wpływa demotywująco na ich postawę. Ponadto pracownicy, nauczyciele zwracają uwagę na poważne cięcia finansowe na środki rzeczowe” – zauważa miejski rajca.

„W związku tym, czy nie uważa pani za stosowne przyjrzeć się bliżej sytuacji i porozmawiać z wyżej wymienionymi pracownikami? 14 kwietnia 2019 roku wspierała pani strajk nauczycieli, czy nie przyszedł czas, aby ponownie spotkać się przy okrągłym stole, porozmawiać o ich postulatach i problemach?” – zwraca się na koniec do prezydent Anny Hetman.

Wpisy na temat “Arogancki naczelnik Wydziału Edukacji?”

  1. Dyrektorka w SP w Ruptawie dojeżdża z Mikołowa, a o wiele lepszy organizacyjnie ludzi jest w Jastrzębiu, szkoda dobrej naszej szkoły jaką wypracowali byli dyrektorzy.

  2. Mieszkaniec Jastrzębia

    Bibliotekarz podczas nauczania zdalnego przez 1,5 roku porządkował zbiory, ja też pracuję i po skończonej pracy muszę wszystko uporządkować, nauczyciele nie ośmieszajcie się ja podczas epidemii jak nie pracowałem to mi nie płacili.A Wam 100% za nic

    1. Mieszkaniec Jastrzębia- a co to ma wspolnego z nauczycielami i ich praca na zdalnym nauczaniu???? wypowiedzią radnego i tym ze naczelnik obcina kase dla szkol , nie chodzi o pensje itd tylko o podstawy funkcjonowania szkoly i arogancje w stosunku do dyrektorw, wiec lepiej sie nie osmieszaj takimi glupimi wypowiedziami.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
radiator
Idzie zima. Czy przetrwamy i wystarczy nam pieniędzy?