Astra i Moderna w jastrzębskiej hali

„Tylko dziś w Hali Widowiskowo-Sportowej zaszczepi się 520 osób” – zapewniają magistraccy urzędnicy.

„Pierwszy transport szczepionek przeciwko COVID-19 dotarł do punktu szczepień we wtorek, 4 maja. Obejmował on 3500 preparatów wyprodukowanych przez Modernę i AstraZenekę. Jest to odpowiedź na tygodniowe zapotrzebowanie jastrzębskiego punktu szczepień” – dowiadujemy się.

Przypomnijmy, że oprócz Hali Widowiskowo-Sportowej w naszym mieście powstanie również drugi punkt masowych szczepień. Będzie mieścił się w centrum „Biznes na Okrągło” (w budynku dworca autobusowego). Lokalizacja ta została już odebrana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Teraz pozostaje tylko czekać, kiedy Ministerstwo Zdrowia wprowadzi ją do systemu. W drugim punkcie będzie mogło zaszczepić się około 300 osób dziennie.

Infolinia dotycząca jastrzębskiego punktu szczepień: 533 320 500, 533 320 007. (źródło: UM Jastrzębie-Zdrój)

 1. Stop obostrzeniom

  Powiem tak: kto to widział, by szczepić po sezonie grypowym/wirusowym. Szczepi się na jesieni, a nie teraz kiedy temperatury są dodatnie i ludzie mają większą odporność. To tylko pokazuje, że ta cała akcja z Covid19 bardzo śmierdzi.

  1. Dokładnie, widać jak działa na ludzi propaganda w TV jak łatwo ludźmi można manipulować, wystarczy ich postraszyć i nagle podrzucić rozwiązanie. Poczekamy dwa lata aż się badania skończą nad preparatem

 2. Teraz się pani burmistrz obudziła w maju…tak jak ktoś już napisał wcześniej także i ja się już duzo wcześniej zapisałem i zaszczepiłem na wiosce niedaleko od miasta Jastrzębie…nie było żadnego problemu…super grzeczny i sympatyczny personel co u nas nie do pomyślenia a w dodatku nasze przychodnie pozamykane…nie wiem może się coś zmieniło? a nie jak przez infolinie proponowali mi Katowice lub Gliwice bo w naszej osadzie niema miejsca nawet żeby sie zapisać…wstyd !!! ale kilka km. od naszej osady inny świat!!! jednak można.

 3. Ja się zaszczepie tylko Sputnikiem V bo ruskie na bank zrobili to na spirytusie a to mój ulubiony napój

 4. Z jednej strony nie chcę, aby truto i pozbawiano opieki medycznej moich rodaków. Ilość nadmiarowych zgonów z tego powodu będzie tylko rosła… (miejsce dla “wybrańców”).
  Ale obserwując ogłupienie narodu i zacietrzewienie pożytecznych idiotów… to powiem tylko tyle:
  pędźcie barany po to “zbawienie”…

  1. Stary człowiek i ......

   Jak ta szczepionka wyleczy ludzką głupotę to też jestem na TAK. Będę zachęcał ile można, swoją szczepionkę też oddam potrzebującemu.

 5. Dżordż Lowerboj

  Akcja szczytna tyle, że po czasie.

  Ten, kto miał się zaszczepić, to już to zrobił specjalnie jadąc w inne, odległe niejednokrotnie miejsca.

  Ale co się dziwić, kiedy siedzi się w biunkrze, jak caryca, i jest się zupełnie oderwanym od rzeczywistości. Niech abdykuje.

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Skup aut

Skup, złomowanie samochodów.
Gotówka i umowa od ręki.
Dojazd do klienta.
Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny