Aż 3 miliony czeka na mieszkańców

fot. UM Jastrzębie-Zdrój

Aż 3 miliony złotych – to kwota, jaką w tym roku będą mieli do dyspozycji jastrzębianie w ramach budżetu obywatelskiego. To aż 400 tysięcy więcej niż rok temu. Na projekty ogólnomiejskie przeznaczono 600 tysięcy, zaś na osiedlowe i sołeckie – 2,4 miliona. Kwota jest podzielona na 21 jednostek.

Wnioski będzie można składać już w marcu. Każdy mieszkaniec może złożyć dwa: ogólnomiejski i osiedlowy bądź sołecki. Już teraz można konsultować swoje pomysły z pracownikami urzędu. Pozwoli to rozwiać wątpliwości i zwiększa szansę na to, że wniosek zostanie pozytywnie zweryfikowany. Regulamin i dodatkowe informacje znajdują się na stronie Urzędu Miasta w zakładce: Jastrzębski Budżet Obywatelski.

W przypadku pytań prosimy zgłaszać się do Wydziału Dialogu Społecznego (tel. 32 47 85 347 lub 32 47 85 349). (źródło: UM Jastrzębie-Zdrój)

  1. 3 miliony ? To moja propozycja : wystarczy aby mieszkańcy przez cały rok nie płacili za śmieci a dla tych co by chcieli coś zbudować 1,5 miliona na inwestycje druga połowa na obniżkę 50 % za śmieci za cały rok .Przypuszczam że byłby wilk syty i owca cała i nikt mi nie wmówi że nie idzie tego zrobić . Wystarczy troszkę pomyśleć i mieć trochę chęci pomóc mieszkańcom naszego miasta.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
radiator
Idzie zima. Czy przetrwamy i wystarczy nam pieniędzy?