“Babcia chce wyskoczyć z auta!”

Tego dnia wizyta lekarska nie doszła do skutku. Babcia obiecała, że odwiedzi lekarza w najbliższej przyszłości… (fot. pixabay)

„Potrącenie pieszego na Katowickiej!” – alarmowała jedna z naszych Czytelniczek. Jak relacjonowała rozgorączkowana, na miejscu pojawiły się wszystkie służby – policja, zespół pogotowia ratunkowego i strażacy. Tymczasem życie napisało zupełnie inny – cokolwiek zaskakujący scenariusz.

Ale uporządkujmy. Do zdarzenia doszło we wtorek, 6 października, około godziny 16.20 na wspomnianej już ulicy Katowickiej. Jak informuje KMP w Jastrzębiu-Zdroju, zgłaszająca zaalarmowała policjantów, że… jej babcia próbuje wyskoczyć z samochodu. Poza tym jest wzburzona i krzyczy. Według relacji telefonicznej rozmówczyni, porywcza seniorka planowała odwiedzić lekarza, jednak w trakcie jazdy zmieniła zdanie i postanowiła opuścić pojazd. W efekcie kierująca „dała po hamulcach”, torując ruch pojazdów.

Tego dnia wizyta lekarska nie doszła do skutku. Babcia obiecała, że odwiedzi lekarza w najbliższej przyszłości…

Wpisy na temat ““Babcia chce wyskoczyć z auta!””

  1. No i co w związku z tym ? Co to za bzdety i kogo to interesuje że jakaś babcia drze koparę na ulicy? Naprawdę tak wam się nudzi? To się weźcie do łopaty rowy melioracyjne kopać.

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Badania prenatalne

Badania Prenatalne NFZ.
Wyliczenie ryzyka możliwości
wystąpienia chorób genetycznych,
wykluczenie wad rozwojowych płodu,
potwierdzenie dobrostanu płodu.

Czytaj więcej »

Skup aut

Skup, złomowanie samochodów.
Gotówka i umowa od ręki.
Dojazd do klienta.
Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny