„Babcia chce wyskoczyć z auta!”

Tego dnia wizyta lekarska nie doszła do skutku. Babcia obiecała, że odwiedzi lekarza w najbliższej przyszłości… (fot. pixabay)

„Potrącenie pieszego na Katowickiej!” – alarmowała jedna z naszych Czytelniczek. Jak relacjonowała rozgorączkowana, na miejscu pojawiły się wszystkie służby – policja, zespół pogotowia ratunkowego i strażacy. Tymczasem życie napisało zupełnie inny – cokolwiek zaskakujący scenariusz.

Ale uporządkujmy. Do zdarzenia doszło we wtorek, 6 października, około godziny 16.20 na wspomnianej już ulicy Katowickiej. Jak informuje KMP w Jastrzębiu-Zdroju, zgłaszająca zaalarmowała policjantów, że… jej babcia próbuje wyskoczyć z samochodu. Poza tym jest wzburzona i krzyczy. Według relacji telefonicznej rozmówczyni, porywcza seniorka planowała odwiedzić lekarza, jednak w trakcie jazdy zmieniła zdanie i postanowiła opuścić pojazd. W efekcie kierująca „dała po hamulcach”, torując ruch pojazdów.

Tego dnia wizyta lekarska nie doszła do skutku. Babcia obiecała, że odwiedzi lekarza w najbliższej przyszłości…

Wpisy na temat “„Babcia chce wyskoczyć z auta!””

  1. No i co w związku z tym ? Co to za bzdety i kogo to interesuje że jakaś babcia drze koparę na ulicy? Naprawdę tak wam się nudzi? To się weźcie do łopaty rowy melioracyjne kopać.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry