Barbórka tym razem w lipcu

W sobotę w Rybniku odbyła się leśna i… letnia edycja Biegu Barbórkowego, który ze znanych powodów epidemicznych nie doszedł do skutku pół roku temu. W zawodach wystąpiło dwóch naszych biegaczy: Adam Antończyk i Maksymilian Jasiński, którzy podjęli rywalizację w kategorii 50-latków.

Z naszego duetu lepiej spisał się reprezentujący Team DKMS Antończyk, który pokonał dystans 10 km w czasie 45 minut i 30 sekund. Wynik ten dał jastrzębianinowi 44. miejsce open oraz szóste w kategorii M50. Z kolei Jasiński (Maro Team Jastrzębie-Żory) uplasował się na 89. pozycji z rezultatem 52 minut i 26 sekund, który dał mu 10. miejsce wśród 50-latków.

Bieg Barbórkowy zorganizowany przez MOSiR Rybnik wygrał utrzymujący świetną formę Mateusz Mrówka (KWK Marcel / Radlinioki w Biegu) z czasem 34:34.

Źródło: Domtel-sport.pl, Facebook / MOSiR Rybnik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.