GKS Jastrzębie

Wisła Puławy1:0 (w)05.11 (d)
Górnik Polkowice0:2 (d)12.11 (w)
Hutnik Kraków0:0 (w)25.02 (d)
Motor Lublin2:1 (d)04.03 (w)
Siarka Tarnobrzeg0:0 (w)11.03 (d)
KKS 1925 Kalisz1:1 (d)18.03 (w)
Radunia Stężyca2:4 (w)25.03 (d)
Pogoń Siedlce3:1 (d)01.04 (w)
Kotwica Kołobrzeg0:1 (w)08.04 (d)
Stomil Olsztyn1:1 (d)15.04 (w)
Zagłębie II Lubin3:1 (d)22.04 (w)
Śląsk II Wrocław24.09 (d)29.04 (w)
Polonia Warszawa01.10 (w)06.05 (d)
Znicz Pruszków08.10 (d)13.05 (w)
Garbarnia Kraków15.10 (w)20.05 (d)
Lech II Poznań22.10 (d)27.05 (w)
Olimpia Elbląg29.10 (w)03.06 (d)
1. Kotwica Kołobrzeg112923-9
2. Znicz Pruszków112018-14
3. KKS 1925 Kalisz101920-12
4. Zagłębie II Lubin111819-23
5. Polonia Warszawa101718-11
6. Wisła Puławy111720-14
7. Olimpia Elbląg111716-11
8. GKS Jastrzębie111613-12
9. Górnik Polkowice111514-14
10. Garbarnia Kraków111423-22
11. Stomil Olszyn111413-13
12. Śląsk II Wrocław111315-19
13. Lech II Poznań111117-19
14. Radunia Stężyca111120-23
15. Pogoń Siedlce111014-19
16. Hutnik Kraków111019-26
17. Siarka Tarnobrzeg11917-26
18. Motor Lublin1179-21

Bez potknięcia na Pniówku

W drugim i ostatnim sparingu w ramach obozu przygotowawczego w Kamieniu piłkarze GKS Jastrzębie pokonali trzecioligowy Pniówek Pawłowice 3:1 (2:1). Bramki dla naszego zespołu zdobyli Mateusz Bondarenko, Marek Fabry i Łukasz Gajda. Dwaj pierwsi dołączyli do drużyny w przerwie zimowej, przy czym Bondarenko wrócił z wypożyczenia do Sokoła Ostróda.

W naszym zespole miał okazję wystąpić 19-letni Bartosz Neugebauer, czyli testowany bramkarz Górnika Zabrze, który rundę jesienną spędził w Skrze Częstochowa.

Ponadto w ekipie zadebiutował urodzony 1999 roku wychowanek Szombierek Bytom Dawid Szkudlarek, który podpisał kontrakt do końca sezonu 2022/23. Ten mierzący 182 cm wzrostu obrońca występował ostatnio w rezerwach Górnika Zabrze.

Po sparingu z Pniówkiem jastrzębianie zakończą zgrupowanie i będą kontynuować treningi przy Kościelnej. Kolejnym rywalem podopiecznych Grzegorza Kurdziela będzie w środę GKS Tychy.

29 stycznia 2022, Kamień, 11:00
GKS Jastrzębie – Pniówek Pawłowice 3:1 (2:1)
Bramki: Bondarenko 5, Fabry 36 (karny), Gajda 66 – Hanzel 45 (karny)

GKS Jastrzębie – I połowa: Neugebauer – Zalewski, Podhorin, Bondarenko, Zejdler, Handzlik, Ochronczuk, Kuczałek, Ali, Łaski, Fabry. II połowa: Drazik – Borkała, Słodowy, Rutkowski, Szkudlarek, Łukasik, Gulczyński, Wybraniec, Jadach, Gajda, Stanclik.

Źródło: gksjastrzebie.com, Facebook / GKS Jastrzębie S.A.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wisła Puławy1:0 (w)05.11 (d)
Górnik Polkowice0:2 (d)12.11 (w)
Hutnik Kraków0:0 (w)25.02 (d)
Motor Lublin2:1 (d)04.03 (w)
Siarka Tarnobrzeg0:0 (w)11.03 (d)
KKS 1925 Kalisz1:1 (d)18.03 (w)
Radunia Stężyca2:4 (w)25.03 (d)
Pogoń Siedlce3:1 (d)01.04 (w)
Kotwica Kołobrzeg0:1 (w)08.04 (d)
Stomil Olsztyn1:1 (d)15.04 (w)
Zagłębie II Lubin3:1 (d)22.04 (w)
Śląsk II Wrocław24.09 (d)29.04 (w)
Polonia Warszawa01.10 (w)06.05 (d)
Znicz Pruszków08.10 (d)13.05 (w)
Garbarnia Kraków15.10 (w)20.05 (d)
Lech II Poznań22.10 (d)27.05 (w)
Olimpia Elbląg29.10 (w)03.06 (d)
1. Kotwica Kołobrzeg112923-9
2. Znicz Pruszków112018-14
3. KKS 1925 Kalisz101920-12
4. Zagłębie II Lubin111819-23
5. Polonia Warszawa101718-11
6. Wisła Puławy111720-14
7. Olimpia Elbląg111716-11
8. GKS Jastrzębie111613-12
9. Górnik Polkowice111514-14
10. Garbarnia Kraków111423-22
11. Stomil Olszyn111413-13
12. Śląsk II Wrocław111315-19
13. Lech II Poznań111117-19
14. Radunia Stężyca111120-23
15. Pogoń Siedlce111014-19
16. Hutnik Kraków111019-26
17. Siarka Tarnobrzeg11917-26
18. Motor Lublin1179-21

GKS Jastrzębie

Informacje o klubie

Rok założenia: 1961 (Górnik Jastrzębie), 2010 (GKS 1962)
Barwy: zielono-czarno-żółte
Adres: Stadion Miejski, ul. Harcerska 14B
Prezes: Adrian Brachaczek
Trener: Grzegorz Kurdziel
Sztab: Damian Mikołowicz (II trener), Dawid Pędziałek (trener przyg. motor.), Mariusz Pawełek (trener bramkarzy), Sebastian Urbanek (fizjoterapeuta), Kamil Błachut (kierownik drużyny)

Kadra

Bramkarze: Grzegorz Drazik, Michał Antkowiak
Obrońcy: Dominik Kulawiak, Mateusz Słodowy, Jewhen Zacharczenko (Ukr), Filip Kozłowski, Dawid Szkudlarek, Dawid Witkowski, Kacper Kawula
Pomocnicy: Dariusz Kamiński, Farid Ali (Ukr), Kamil Jadach, Przemysław Lech, Salvador Pryka, Nataniel Wybraniec, Remigiusz Borkała, Bartosz Boruń, Szymon Gołuch, Dominik Klimkiewicz, Daniel Szymczak, Natan Wysiński, Miłosz Misala, Jakub Kasperoewicz, Krystian Kaczmarczyk
Napastnicy: Daniel Stanclik, Joao Passoni (Bra)

Przewiń do góry
PSE
Trudny kompromis