Bez zakażeń w całej JSW

W kopalniach Jastrzębskiej Spółki Węglowej nie odnotowano dziś, 28 grudnia, nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Od początku wystąpienia epidemii zainfekowanych zostało 4589 pracowników, wyzdrowiało 4561 osób. Na kwarantannie przebywa obecnie 65 osób.

fot. pixabay

W trosce o pracowników i ich rodziny Zarząd JSW cały czas prowadzi działania mające na celu udzielenie im wszelkiej pomocy w przetrwaniu pandemii koronawirusa i izolacji związanej z koniecznością pozostania w domu. Wszyscy, którzy potrzebują wsparcia czy rozmowy, mogą skorzystać z pomocy psychologa, dyżurującego od poniedziałku do piątku w godzinach od 12.00 do 15.00 pod numerem telefonu: 539 677 682.

Ponadto JSW wspiera kadrowo cztery okoliczne stacje sanitarno-epidemiologiczne, dzięki czemu szybciej udaje się pozyskać decyzję o zwolnieniu z izolacji i kwarantanny pracowników Spółki oraz wygenerować listę pracowników wraz z rodzinami, do których w możliwie najkrótszym czasie powinien dotrzeć wymazobus. (źródło: JSW)

Wpisy na temat “Bez zakażeń w całej JSW”

    1. Nie szczepionki, a braku testów. Pojawiła się szczepionka, znikają testy !!.
      Do tej pory lekarz pierwszego kontaktu kierował z objawami na pilny test, teraz test nie jest pilny. Zapisuje w kolejce na szczepionkę !!.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry