Bezczynność władz?

Gromadzenia odpadów na posesji przy ulicy ks. Płonki – właśnie tego dotyczy najnowsza interpelacja radnego Franciszka Franka.

fot. pixabay

„Posesja znajduje się bezpośrednio przy pobliskiej parafii, jak również sąsiadów, którzy ze swoich okien i podwórka patrzą na zgromadzone worki, reklamówki, wraki samochodów, które stoją nawet w pasie drogi. Temat władzom miasta jest znany od kilku lat. Interwencje Straży Miejskiej nie przyniosły dotychczas żadnego efektu. Jak długo sąsiedzi mają patrzeć na taki bałagan i bezczynność władz?” – dopytuje miejski rajca.

„Oczekuję odpowiedzi, a szczególnie podjęcia odpowiednich działań przez miasto w celu usunięcia tego bałaganu raz na zawsze. Czy ochrona środowiska akceptuje tego typu składowisko odpadów? Jeżeli od lat nie potrafimy zrobić z tym porządku, to zwrócę się do wojewody o pomoc w tej sprawie” – zapowiada autor interpelacji.

  1. Pisze może nie tej sprawie ale nie wiem gdzie już pisać .Ja pytam kto wymyśla rozkład jazdy chodzi mi o łunie M10 (nie wiem czy ktoś to roni złośliwie czy nie myśli) większość dzieci z szotkowic dojeżdża do szkoły autobusem nie chodzi tu tylko o dzieci które chodzą do szkoły w Moszczenicy ale tez o te starsze które jeżdżą do jastrzębia .Proszę chociaż trochę pomyśleć np dzieci idą do szkoły na 8:55 to autobus jedzie o 8:55 (wcześniej była 8:40 albo o 9 45 lekcje die zaczynaja to autobus jedzie o 9:45 wcześniej 9:25 ) naprawdę proszę o przemyślenie przecież to nowy rozkład jazdy jest w ogóle nie przemysły

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
radiator
Idzie zima. Czy przetrwamy i wystarczy nam pieniędzy?