Błyskawicznie wyremontowali szkołę

Na trzy miesiące przed czasem zakończona została przebudowa Szkoły Podstawowej nr 18 w Jastrzębiu-Zdroju. A to oznacza, że uczniowie „osiemnastki” po przerwie świątecznej wrócą do nowo wyremontowanej szkoły.

„Zakończenie inwestycji oznacza, że tuż po przerwie świątecznej uczniowie Szkoły Podstawowej nr 18 będą mogli wrócić do wyremontowanej szkoły” – zapewniają urzędnicy (fot. UM Jastrzębie-Zdrój)

„Wykonawcą inwestycji na osiedlu 1000-lecia było Przedsiębiorstwo Budowlane ‘Częstobud’, które za prawie 9 milionów 800 tysięcy złotych zobowiązało się do wykonania gruntownego remontu placówki. Wymienione zostały sieci wodociągowa, elektryczna, gazowa i cieplna. Cały budynek został poddany termomodernizacji. Sala gimnastyczna i kuchnia zostały wyposażone w klimatyzację. Szkoła otrzyma nowe oświetlenie typu LED oraz instalację fotowoltaiczną. Zostały wykonane podjazdy dla niepełnosprawnych, a budynek wyposażony w windę” – informuje jastrzębski magistrat.

„Zakończenie inwestycji oznacza, że tuż po przerwie świątecznej uczniowie Szkoły Podstawowej nr 18 będą mogli wrócić do wyremontowanej szkoły” – zapewniają urzędnicy.

Miasto na tę inwestycję pozyskało ponad 3 miliony 113 tysięcy złotych dofinansowania z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020. (źródło: UM Jastrzębie-Zdroju)

  1. A co ze szkołą nr 20 w Jastrzębiu, gdzie nie trzeba klimatyzacji tylko pozbycia się grzybów na ścianach i podstawowego remontu, którego nie przeprowadzano od kilkudziesięciu lat. Nie potrzebujemy klimatyzacji!!!

  2. Łóżka szpitalne niech tam wstawią do nowo wyremontowanej szkoły gdyż będą bardziej potrzebne niż nauka bo uczniowie już nie będą musieli tam chodzić.

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Carte Blanche

Usługi wykończeniowe,
gładzie, malowanie, kafelkowanie
sufity podwieszane, sufity napinane,
panele podłogowe i ścienne,
montaż drzwi i parapetów.
meble na wymiar.

Czytaj więcej »

Kancelaria Rachunkowa

Prowadzenie ksiąg rachunkowych,
podatkowej księgi przychodów i rozchodów,
ryczałtu ewidencjowanego,
usług kadrowych,
sporządzanie deklaracji,
weryfikacja dokumentów.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny