Ból głowy trenera GieKSy…

Trener GKS Jastrzębie Paweł Ściebura nie może narzekać na “kłopoty bogactwa” w ofensywie, tymczasem złe wieści dotarły ze sztabu medycznego klubu z Harcerskiej. Jak poinformował klub, do końca rundy jesiennej szkoleniowiec nie będzie mógł liczyć na Daniela Szczepana, który doznał kontuzji.

Oznacza to, że GieKSie pozostał w ofensywie jedynie jeden nominalny napastnik z odpowiednim doświadczeniem – Daniel Rumin. W obliczu czekających nas meczów “o sześć punktów” nie jest to napawająca optymizmem wiadomość.

– Daniel Szczepan urazu kostki doznał podczas wyjazdowego meczu z GKS-em Tychy. W kolejnych dniach nie trenował, ale wystąpił jeszcze na własną prośbę w spotkaniu przeciwko Odrze Opole, podczas którego uraz się odnowił. Po szczegółowych konsultacjach lekarskich i badaniach okazało się, że Daniel doznał złamania w zakresie przyśrodkowej części kości łódkowatej z niewielkim przemieszczeniem odłamów. Uraz ten eliminuje naszego zawodnika z gry na kilka tygodni, co oznacza, że w tym roku nie pojawi się już na pierwszoligowych boiskach – informuje GKS Jastrzębie.

Źródło: gksjastrzebie.com

Komentarze

Wpisy na temat “Ból głowy trenera GieKSy…”

  1. niech ma honor i odejdzie razem z włodarkiem to go głowa przestanie boleć a tak to miało go już nie być dawno a ze stomilem kolejna porażka!!!!!

  2. Proponuję wprowadzić certyfikacje zespołu i wywalić 90% grajków tak jak w akademii. Za nasz pieniądze patałachy nawet biegać nie potrafią a co dopiero grać. Skandal !!

  3. Jaki ból?!. Trener Ściebura i tak gra zawsze aż 1 napastnikiem! Taże tylko podtrzyma swoją wypracowaną przez chyba już prawie 20 kolejek beznadziejną taktykę.

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Najnowsze informacje

Zapowiedzi

Galerie zdjęć

Przewiń do góry
Poprzedni
Następny