Brak wolnej karetki? Nie żyje kobieta…

fot. archiwum

Do tego zdarzenia doszło w czwartek, 16 grudnia, w godzinach popołudniowych na ulicy Cieszyńskiej. „Ze względu na brak wolnej karetki, zastęp straży pożarnej został zadysponowany do nagłego zatrzymania krążenia u 88-letniej kobiety. Strażacy prowadzili resuscytację do czasu przyjazdu karetki zespołu ratownictwa medycznego. Niestety, ratownik medyczny stwierdził zgon” – informuje KM PSP w Jastrzębiu-Zdroju.

 1. Żółty Palec

  Jaszczempskie POgotowie nie ratunkowe. Dlaczego dyspozytor nie wyslał śmigłowca LPR ? Pewnie jakiś nieuk odebrał zgłoszenie ! Kobiete by uratowali !

 2. Szpital w Jastrzębiu covidovy, w Rybniku oczekiwanie na SORze 9 godzin a ludzie dalej bredzą że covidu nie ma lub że to to samo co grypa. Oddać nieszczepionym 80 zl bo tyle kosztuje szczepionka, ale w przypadku leczenia covida w szpitalu wystawić rachunek za leczenie. Ponad 3 tys za dobę na SOR. A jak ktoś nie wierzy w szczepionki niech porówna zgony na 100 tys mieszkańców na zachodzie Europy i w Polsce.

  1. Co za stek bzdur…
   Obyś trafił do tego soru i na oiom. Przekonasz się jak wygląda tam „opieka medyczna” (ostatnio ktoś z mojej rodziny miał tą nieprzyjemność). Skoro po takim czasie nadal bredzisz na covidową nutę, to tylko można współczuć…

   1. To sem ja – ale co jest stekiem bzudr? To że Wss2 w Jastrzębiu jest w większej części przekształcony w Covidovy ,czyli pacjenci w nim to głównie osoby które wg Twoich bzurnych teorii chorują na nieistniejącą chorobę ( potem zamiast nieistniejąca zmieniłeś zdanie że chorujących na chorobę równie cieżką jak grypa). Przyjęcie pacjenta nie covidovego graniczy z cudem. Czy też bzurą jest 9 h kolejka na Sorze w Rybniku ( wss3 – znów pewnie pełna ludzi chorych na „grypę”). Czy też bzurą jest fakt że Polska i inne najmniej wyszczepione kraje UE przodują w statystyce nadmiarowych zgonów ? Ale rozumiem biały młody bezdzietny wyznawca Konfederacji wszędzie widzi spiski i fakty do niego nie docierają. Swoją drogą ciekawe że konfederaci generalnie są za płaceniem za wszystko z własnej kieszeni ( bo przy minimalnych podatkach państwo nie dostarcza usług) to akurat w przypadku płacenia za własną głupotę (brak szczepienia) tacy chętni nie są.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry