Ruszajcie po dotację z Miasta

Fot. R. Mączyński / UM Jastrzębie-Zdrój

Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój poinformował o rozpoczęciu naboru wniosków “o przyznanie dotacji na wsparcie zadania z zakresu finansowania rozwoju sportu na 2022 rok”. W skrócie – chodzi tu o pulę pieniędzy, o którą ubiegać się mogą kluby reprezentujące nasze miasto w kategorii wiekowej seniorów w tzw. pięciu wiodących dyscyplinach, czyli piłce nożnej, siatkówce, hokeju, tenisie stołowym i judo.

Wnioski w tej sprawie należy składać w Kancelarii Urzędu Miasta do 15 listopada. Realizacja zadań trwać będzie natomiast od 15 stycznia do 31 grudnia 2022 roku. Na razie nie znamy kwoty, jaka będzie do podziału.

Urzędnicy przypominają, że dotacja może być przeznaczona na dofinansowanie wydatków z tytułu: “realizacji programów szkolenia sportowego, zakupu sprzętu sportowego oraz strojów sportowych, wody mineralnej i odżywek dla zawodników, kosztów organizowania zawodów sportowych na terenie Miasta Jastrzębie-Zdrój lub uczestnictwa w zawodach, kosztów korzystania z obiektów sportowych dla celów szkolenia sportowego, wynagrodzenia kadry szkoleniowej, trenerskiej, instruktorskiej i masażystów oraz stypendium wypłacane w kwocie netto, z zastrzeżeniem, że klub zabezpieczy środki finansowe na wypłatę pochodnych od kwoty brutto”.

Źródło: BIP Jastrzębie-Zdrój >>

Wpisy na temat “Ruszajcie po dotację z Miasta”

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kalendarz Kibica

Przewiń do góry
radiator
Idzie zima. Czy przetrwamy i wystarczy nam pieniędzy?