Chciał ze sobą skończyć i odkręcił gaz…

fot. archiwum

To zgłoszenie dotyczyło próby samobójczej na jednym z jastrzębskich osiedli. Jak relacjonował telefoniczny rozmówca, jego brat chciał targnąć się na swoje życie. Wiadomo także, że 48-letni desperat odkręcił gaz w mieszkaniu, a potem zemdlał. Zgłaszający szybko zakręcił kurki, przewietrzył mieszkanie, wreszcie – wezwał służby ratunkowe. Na miejsce zadysponowano policyjny patrol, zespół pogotowia ratunkowego, pogotowie awaryjne spółdzielni i pięć zastępów straży pożarnej. Kontakt z mężczyzną był utrudniony. Od razu zdecydowano o jego hospitalizacji.

„Działania zastępów polegały na udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanemu. Dokonano pomiarów w mieszkaniu – nie wykryto obecności gazu oraz tlenku węgla. Poszkodowany został zabrany do szpitala” – informuje KM PSP w Jastrzębiu-Zdroju.

  1. Widac że masz nieźle poryty łeb , tak jak by w innych miastach nie było samobójców , patrząc na twój tok rozumowania masz bardziej nierówno pod kopułą niż nie jeden facet samobójca.

  2. taka typowa MYSZKA…….na pewno jeszcze blondynka. Ja Ci się udało wyklepać na klawiaturze te kilka wyrazów z paznokciami na 5 cm ????

   1. Zoya skorpion ica

    Myszka dobrze napisała o zaburzonych facetach teraz facet to często ma problemy z psychika niby z takimi się spotyka ale po dłuższym przebywaniu z takim stwierdza się że to nie nadaje się do życia i co z tego że facet może być ustawiony finansowo jak niedojda życiowy.

    1. Tą niedojdę widzę w tym wpisie…….może wróć do szkoły, bo na faceta jeszcze za wcześnie.
     Nie dziwię się młodym facetom, że mają taką psychikę. Wchodząc po pracy do domu widzą wytapetowaną, z paznokciami na 5 cm, ciągle roszczeniową maszkarę. Która potrafi nawet wodę w czajniku przypalić.
     Przecież teraz z 90% dziewczyn nic nie potrafi po za zalogowaniem się na fejsa i google.

  3. od chyba juz paru lat pod artykulami o samobojstwach pisze zawsze ta sama mysle ze dosc zaburzona kobieta, sfrustrowana , widac mająca problemy w realacjach z mężczyznami, polecam terapie

   1. To chyba o sobie piszesz skoro tak dobrze wiesz nie przerywaj terapii bo zaburzenie twe się pogorszy dzisiaj to baby mają w głowach śmieciówki wykończą ja facetów psychicznie a później się dziwią że se życie odbierają

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry