Jastrzębski Węgiel

PlusLigaI rundaII runda
GKS Katowice3:0 (d)17.12 (w)
AZS Olsztyn3:1 (d)21.12 (w)
LUK Lublin3:1 (w)28.12 (d)
Warta Zawiercie3:0 (d)07.01 (w)
BBTS Bielsko-B.3:0 (w)14.01 (d)
Stal Nysa3:0 (w)21.01 (d)
Trefl Gdańsk3:0 (w)28.01 (d)
Asseco Resovia3:0 (d)04.02 (w)
Projekt Warszawa3:1 (w)11.02 (d)
Barkom Lwów3:0 (d)18.02 (w)
Ślepsk Suwałki3:0 (w)04.03 (d)
Cuprum Lubin1:3 (d)11.03 (w)
Skra Bełchatów2:3 (w)18.03 (d)
Czarni Radom06.12 (d)25.03 (w)
ZAKSA Kędzierzyn11.12 (d)01.04 (w)
Ćwierćfinał08-19.04
Półfinał22-30.04
Finały03-17.05
Liga Mistrzów
Vojvodina Nowy Sad3:0 (d)11.01 (w)
Montpellier UC3:1 (w)13.12 (d)
VfB Friedrichshafen3:1 (w)25.01 (d)
PlusLiga
1.Jastrzębski Węgiel133411-2
2.Asseco Resovia133211-2
3.Warta Zawiercie133211-2
4.ZAKSA Kędzierzyn132710-3
5.Trefl Gdańsk12217-5
6.Ślepsk Suwałki13217-6
7.Skra Bełchatów13216-7
8.Stal Nysa13206-7
9.GKS Katowice12177-5
10.Projekt Warszawa13176-7
11.AZS Olsztyn13176-7
12.LUK Lublin13165-8
13.Cuprum Lubin13135-8
14.Barkom Lwów (b)13112-11
15.Czarni Radom1382-11
16.BBTS Bielsko-B. (b)1321-12
Liga Mistrzów
1.1. Jastrzębski Węgiel393-0
2.VfB Friedrichshafen352-1
3.Montpellier UC210-2
4.Vojvodina Nowy Sad200-2

Chciałbyś zostać siatkarzem?

Fot. Facebook / Akademia Talentów JW

Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla nie ustaje w poszukiwaniach następców Jakuba Popiwczaka. Szczególnie cieszyć musi, że działacze i trenerzy Akademii stawiają przede wszystkim na młodzież z naszego regionu. Na oficjalnym profilu AT Jastrzębskiego Węgla pojawiła się informacja o kolejnych zajęciach mini-siatkówki dla chłopców w wieku od siedmiu do dwunastu lat.

Zajęcia mini-siatkówki z udziałem kadry trenerskiej Akademii Talentów odbywają się w jastrzębskich podstawówkach nr 10, nr 12 i nr 9, a także w Rybniku, Cieszynie, Żorach i Pawłowicach. Więcej informacji o treningach można uzyskać u trenera Jakuba Dejewskiego (tel. 505 080 830).

Szkoła Podstawowa 10 – Jastrzębie-Zdrój, ul. Zielona 2A
Poniedziałek i Środa 16:30-18:00 i 18:00-19:30

Szkoła Podstawowa 9 – Jastrzębie-Zdrój, ul. Wielkopolska 21
Poniedziałek 17:15-18.45

Szkoła Podstawowa 12 – Jastrzębie-Zdrój, ul. Szkolna 7
Wtorek 17:00-18:30

Szkoła Podstawowa 3 – Rybnik, ul. Wolna 17
Poniedziałek i Czwartek 17:45-19:15

Schronisko Młodzieżowe – Cieszyn, ul. Błogocka 24
Poniedziałek i Czwartek 17:00-19:00

MOSIR Żory, ul. Folwarecka 10
Poniedziałek 16:30-18:00

Gminny Ośrodek Sportu w Pawłowicach, ul. Sportowa 14
Środa 17:00-18:30

Źródło: Facebook / Akademia Talentów JW

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PlusLigaI rundaII runda
GKS Katowice3:0 (d)17.12 (w)
AZS Olsztyn3:1 (d)21.12 (w)
LUK Lublin3:1 (w)28.12 (d)
Warta Zawiercie3:0 (d)07.01 (w)
BBTS Bielsko-B.3:0 (w)14.01 (d)
Stal Nysa3:0 (w)21.01 (d)
Trefl Gdańsk3:0 (w)28.01 (d)
Asseco Resovia3:0 (d)04.02 (w)
Projekt Warszawa3:1 (w)11.02 (d)
Barkom Lwów3:0 (d)18.02 (w)
Ślepsk Suwałki3:0 (w)04.03 (d)
Cuprum Lubin1:3 (d)11.03 (w)
Skra Bełchatów2:3 (w)18.03 (d)
Czarni Radom06.12 (d)25.03 (w)
ZAKSA Kędzierzyn11.12 (d)01.04 (w)
Ćwierćfinał08-19.04
Półfinał22-30.04
Finały03-17.05
Liga Mistrzów
Vojvodina Nowy Sad3:0 (d)11.01 (w)
Montpellier UC3:1 (w)13.12 (d)
VfB Friedrichshafen3:1 (w)25.01 (d)
PlusLiga
1.Jastrzębski Węgiel133411-2
2.Asseco Resovia133211-2
3.Warta Zawiercie133211-2
4.ZAKSA Kędzierzyn132710-3
5.Trefl Gdańsk12217-5
6.Ślepsk Suwałki13217-6
7.Skra Bełchatów13216-7
8.Stal Nysa13206-7
9.GKS Katowice12177-5
10.Projekt Warszawa13176-7
11.AZS Olsztyn13176-7
12.LUK Lublin13165-8
13.Cuprum Lubin13135-8
14.Barkom Lwów (b)13112-11
15.Czarni Radom1382-11
16.BBTS Bielsko-B. (b)1321-12
Liga Mistrzów
1.1. Jastrzębski Węgiel393-0
2.VfB Friedrichshafen352-1
3.Montpellier UC210-2
4.Vojvodina Nowy Sad200-2

Jastrzębski Węgiel

Informacje o klubie

Rok założenia: 1949 (LZS Jastrzębie-Zdrój), 1961 (Górnik Jastrzębie; od 1991 KS Jastrzębie-Borynia; od 2004 Jastrzębski Węgiel)
Barwy: pomarańczowo-biało-czarne
Adres: Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Jana Pawła II 6
Prezes: Adam Gorol
Trener: Marcelo Mendez (Arg)
Sztab: Henrique Furtado (II trener, Arg), Federico Baroni (trener przyg. motorycznego), Leszek Dejewski (asystent trenera), Bogdan Szczebak (scoutman), Bartosz Celadyn i Korneliusz Osman (masażyści)

Kadra 2021/22

Atakujący: Stephen Boyer (Fra) [8], Jan Hadrava (Cze) [2]
Libero: Jakub Popiwczak [3], Maksymilian Granieczny
Środkowi: Łukasz Wiśniewski [9], Jurij Gladyr (Ukr) [13], Jakub Macyra [95], Dawid Dryja [1]
Rozgrywający: Benjamin Toniutti (Fra) [6], Eemi Tervaportti (Fin) [14]
Przyjmujący: Trevor Clevenot (Fra) [17], Tomasz Fornal [21], Rafał Szymura [26], Kamil Dębski

Przewiń do góry