Ci urzędnicy premii nie otrzymywali

fot. pixabay

Radny Andrzej Matusiak poprosił o informacje, związane z otrzymaniem wszystkich premii przez wiceprezydentów i naczelników Urzędu Miasta Jastrzębie-Zdrój od 2015 roku. „Kwoty, za co i kiedy otrzymali?” – precyzuje w swojej interpelacji.

I cóż takiego usłyszał od prezydent Anny Hetman?

„Informuję, że zgodnie z par. 10 ust. 1 Regulaminu Wynagradzania dla Pracowników zatrudnionych w Urzędzie Miasta Jastrzębie-Zdrój (załącznik do Zarządzenia Or.lV.0151/159/2009 Prezydenta Miasta Jastrzębie-Zdrój z dnia 18 maja 2009 r. z późn. zm.) premie mogą być przyznane wyłącznie pracownikom zatrudnionym na stanowiskach pomocniczych i obsługi. W związku z powyższym Zastępcy Prezydenta Miasta ani Naczelnicy Wydziałów Urzędu Miasta we wskazanym wyżej okresie premii nie otrzymywali” – pada z ust najważniejszej urzędniczki w mieście.

  1. Pracownik ma pracować za normalną pensje a nie jakieś premie. Chyba że ktoś wykotkiwego robi i to naprawdę poza godzinami a nie w trakcie pracy gdzie pracuje się 8 godz

  2. górnik przodownik p[racy

    Ja bym urzędsa dał premie juz by zobaczyli moze garstka jest pracujących uczciwie tak jak u nas na kopalni w biurowcu Zofiówka lebry siedza nic mają do roboty a może 20 % uczciwie pracuje reszta siedzi i czeka kiedy bedzie 14 nawet wczesniej bo o 14 juz sa przy samochoidzie./ My na tych perdzących w stołki robimy poprzyjmowali tez pociotków lebrów i tak siedza jak te sieroty za biurkami aby 8 g odbębnic.

  3. Ja bym może premię dał na prawde ciezko pracującym osoba nawet po godzinach a reszta to za co za siedzienie za biurkiem?! Teraz tym bardziej jak nawet nie ma kontaktu z nimi.

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
Poprzedni
Następny