Ciało mężczyzny na Gagarina

fot. archiwum

Zaczęło się niepozornie, od telefonicznego zgłoszenia. Mężczyzna zaalarmował służby ratunkowe, że jego sąsiad od „dobrego” tygodnia nie daje oznak życia. Podejrzewał nawet – taka sugestia także padła z jego ust – iż 70-latek nie żyje. Na miejsce zdarzenia, mowa o ulicy Gagarina, zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej. Szybko zdecydowano o siłowym wejściu do mieszkania, gdzie… „natrafiono na ciało mężczyzny leżące na podłodze z licznymi plamami opadowymi”. Przybyły wkrótce koroner stwierdził zgon z przyczyn naturalnych. Wykluczono udział osób trzecich w całym zdarzeniu. Ciało zostało wydane rodzinie.

  1. To smutne, że człowiek umiera samotnie. Ale jeżeli jesteś człowiekiem, to pochyl się w pokorze w majestacie śmierci. Nie wiesz, jaki będzie Twoje odejście. A za zmarłych należy się modlić, a nie wypisywać złośliwości. Niech odpoczywa w pokoju!

  2. Na Gagarina nikt nie umiera z przyczyn naturalnych chyba że można nazwać naturalnym codziennie walenie tam w palnik.

      1. Na Gagarina mieszkają też normalni ludzie wszędzie piją a człowiek który zmarł był osobą nie pijąca ale cóż socjale mają zawsze prze……

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Geodezja

Sporządzenie mapy do celów projektowych, aktualizacja mapy zasadniczej, inwentaryzacja powykonawcza budynków, przyłączy, wytyczenie budynków, podział nieruchomości.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny