1. Ja chcę zmiany najlepiej cały zarząd miasta w raz z chetmanową do wymiany dużo obiecują i nic nie robią zamiast miasto żeby się rozwijało to całkiem się zwija i ich mieszkańcy mają już dość tych nieudaczników

 1. Chciałem napisać o budowie wiaduktu na wlocie do miasta. jedyny normalny wjazd do centrum nie istnieje już tak długo, że tylko Pani Prezydent jeszcze kojarzy,że tam coś wogule było.
  Niestety po ostatnich obietnicach mateusza pinokia z nierządu o otwarciu stoków narciarskich, hoteli, basenów, siłowni, kin i teatrów, szkół, pubów i restauracji 29 lutego ( a to wypada w 2024roku) modlę się aby Bóg oddał rozum pisiorom co pozowli im zrozumieć ich bezdenną głupotę, dzięki czemu sami postanowią wraz z covido maniakami zamknąć się wewnątrz getta aby normalni ludzie mogli normalnie żyć a polska przestała być rzeczpospolitą bandycką zarządzaną przez garstkę oszołomów popieraną przez zomowców zwanych potocznie policją.

  1. Najpierw pomódl się o swój rozum bo też widać dużo go nie posiadasz. Po co modlić się o innych najpierw zadbaj o siebnie.

  2. Widze że u ciebie z tym rozumem nie bardzo…no ale wystarczy popatrzec co się dzieje po lewej stronie to rozumiem to rozgoryczenie po prostu POpaprańcy na kolanach!!! sami się dobijają a “Gomułka” cały spieniony i tak ma być!!!

   1. Ty jak za nim wyjedziesz to już będzie mniej dwóch….to juz coś. Ja bym chciał aby to miasto zaczęło się rozwijac a nie zwijać.

  1. tobie to z głupoty włosy wyszły i nic się nie poradzi na to jednym słowem lipa na całego! Co do miasta to następna lipa tu nie bezie lepeij

  1. a gdzie to centrum poza tym podstawa kazdej iwestycji sa pieniadze a nie wstyd moze nie potrzeba 15 kosciolow i szkol w ktorych najwarzniejszym przedmiotem jest katecheza

   1. Po tym wpisie się odsłoniłeś… i po tych “15 kościołach”…
    Pewnie twierdzisz, że ta pandemia to tak na prawdę…?

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
Poprzedni
Następny