Co?! Groził żonie piłą mechaniczną!

fot. pixabay

Ciągłe awantury, wyzwiska, groźby… W taki między innymi sposób 52-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju znęcał się nad swoją żoną. W trakcie ostatniej awantury groził kobiecie… piłą mechaniczną. Mówiąc wprost, w trakcie prób „odpalenia” niebezpiecznego narzędzia odgrażał się, że ją zabije. Tym razem powodem awantury okazało się zgubienie klucza nasadowego. Dodajmy, że niejednokrotnie świadkiem domowej przemocy była teściowa.

Mundurowi zatrzymali domowego oprawcę, który, będąc pod wpływem alkoholu, znęcał się nad jastrzębianką. Kobieta złożyła zawiadomienie, a w nim obszerne zeznania. 52-latek usłyszał już zarzuty. Prokurator Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju zastosował wobec podejrzanego o stosowanie przemocy środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji, nakazu opuszczenia dotychczasowego miejsca zamieszkania i zakaz kontaktowania się z pokrzywdzoną.

Za znęcanie się fizyczne lub psychiczne nad bliskimi sprawcy grozi kara pozbawienia wolności do lat pięciu. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

Wpisy na temat “Co?! Groził żonie piłą mechaniczną!”

  1. te baby to są czasem jakieś nielogiczne siedza z takimi i czekają na zmiłowanie a moze się zmieni chyba że lubią być męczennicami tak samo też jest z facetami którzy są źle traktowani a siedzą z babami a te ich traktują jak ścierki

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Skup aut

Skup, złomowanie samochodów.
Gotówka i umowa od ręki.
Dojazd do klienta.
Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm.

Czytaj więcej »

Kancelaria Rachunkowa

Prowadzenie ksiąg rachunkowych,
podatkowej księgi przychodów i rozchodów,
ryczałtu ewidencjowanego,
usług kadrowych,
sporządzanie deklaracji,
weryfikacja dokumentów.

Czytaj więcej »

Badania prenatalne

Badania Prenatalne NFZ.
Wyliczenie ryzyka możliwości
wystąpienia chorób genetycznych,
wykluczenie wad rozwojowych płodu,
potwierdzenie dobrostanu płodu.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny