Co można znaleźć w mieszkaniu? Plantację konopi!

fot. KPP Wodzisław Śląski

Wodzisławscy kryminalni wpadli na trop 25-latka, który miał uprawiać w mieszkaniu konopie indyjskie. Przypuszczenia śledczych szybko potwierdziły się. W mieszkaniu mężczyzny ujawniono profesjonalną plantację, gdzie znajdowało się 8 krzewów konopi, z których można teoretycznie uzyskać około 200 porcji dealerskich. Ponadto, w trakcie przeszukania lokalu, policjanci znaleźli pojedyncze zawiniątka papierowe z zawartością suszu brunatnego oraz w jednej z szafek – pudełko, w którym również znajdował się susz roślinny koloru brunatno-zielonego. Zatrzymany usłyszał już zarzuty. Zastosowano wobec niego dozór policji i poręczenie majątkowe. Za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat. (źródło: KPP Wodzisław Śląski)

  1. Rozwala mnie to określenie. Ile to jest porcja dilerska? Żadna informacja dla laika ani dla zaawansowanego użytkownika.

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Geodezja

Sporządzenie mapy do celów projektowych, aktualizacja mapy zasadniczej, inwentaryzacja powykonawcza budynków, przyłączy, wytyczenie budynków, podział nieruchomości.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny