Czego rowerzyści oczekują od miasta?

„Cyklisto, uzupełnij ankietę i pomóż w badaniach naukowych” – apelują magistraccy urzędnicy.

fot. UM Jastrzębie-Zdrój

Jak często i w jakim celu jeździsz rowerem? Czego rowerzyści oczekują od miasta w zakresie ruchu rowerowego? Jak oceniasz system dróg rowerowych w Jastrzębiu-Zdroju?

Odpowiedzi na te i inne pytania możecie, drodzy Czytelnicy, udzielić w ankiecie przygotowanej przez Michała Kwiatkowskiego, doktoranta w Katedrze Studiów Miejskich i Rozwoju Regionalnego na Wydziale Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

„Celem badania jest ocena działań miasta na rzecz rozwoju ruchu rowerowego. Ankieta skierowana jest do osób korzystających z rowerów na obszarze Jastrzębia-Zdroju. Badanie jest prowadzone w wybranych miastach Polski i Europy, które realizują działania wspierające rozwój ruchu rowerowego. Badanie trwa do końca lutego 2021 roku” – mówi Michał Kwiatkowski.

Ankieta (Zobacz>>>) jest krótka i anonimowa, a jej wyniki zostaną wykorzystane w celach naukowo-badawczych. (źródło: UM Jastrzębie-Zdrój)

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Carte Blanche

Usługi wykończeniowe, gładzie, malowanie, sufity podwieszane, sufity napinane, panele podłogowe i ścienne, montaż drzwi i parapetów. meble

Czytaj więcej »
Przewiń do góry