1. Udaj się na oddział covidowy, zobacz tragedię tych wszystkich rodzin ,ktore straciły bliskich, jak można pisać takie głupoty. Ludzie ogarnijcie się . Póki nikt z waszych bliskich nie umrze ,to jesteście mądrzy. Ale jeśli kostucha zabierze Ci dziecko , matkę, żonę lub brata ,to zaczniesz normalnie myśleć. A tymczasem zostań wolontariuszem, to może przestanie Ci się pierdolić pod deklem. Nie pozdrawiam.

 2. Do Xena: Siostra Chmielowska jest bezwiedna i nie kocha ludzi. Ja kocham ludzi i Boga i dlatego będę nadal się do nich zbliżać bez maski, bo tak należy. A Pan Bóg nas obroni przed wszystkim i Jemu trzeba ufać. Pan Bóg nigdy nie nakazał unikać ludzi. Ptaki jakoś nie wymarły od ptasiej grypy, mimo że nadal siebie na wzajem nie unikają. Nietoperze mają w sobie koronawirusa, a nawet ebolę, małpy żyją z wirusem HIV i nic złego im się nie dzieje. Tak trzeba żyć, w grupie, a nie odskakiwać od siebie jak trędowaci.

  1. Tyle co zrobiła siostra Chmielewska i robi to nawet ty w naparstku nie zrobiłaś widać, zę masz coś z głową i nawet tu Bóg nie pomoże. Tak bywa że psychika siada i tylko leki mogą złagodzić objawy warto korzystać z porady psychiatry. Warto posłuchać rady z 6 KWIETNIA 2021 AT 11:56 i udawaj odważną bez maseczki zobaczymy czy Bóg ci pomoże.

   1. Oczywiście, że Bóg pomoże, niewierny Janie. Jego Syn powiedział, “Nie lękajcie się”, a ty i wielu innych zamiast się nie lękać, to trzęsiecie się ze strachu. Oj coś słaba ta wasza wiara, oj słaba.

  2. Większej głupoty dawno nie czytałam. Miej Boże takich ludzi w opiece,albo lepiej i nie. \Tu żaden lekarz nie pomoże.

 3. A kimże jest Papież? Z waszych wypocin to jakiś guru. A ponoć jest napisane nie będziesz miał Bogów cudzych przede mną.

 4. Do Jan: tak, odpowiem przed Bogiem, za to, że kochałam ludzi i się od nich nie odsuwałam, tak jakby byli np. trędowaci. To nie ty będziesz moim sędzią niewierny Janie!

  1. skoro taka jesteś kochająca ludzi to zgłoś się na oddział covidowy,potrzebują ludzi do opieki. Idz bez maseczki i innych zabezpieczeń ,pózniej opisz swoje przeżycie.

   1. Koronawirusa mam w d… od ponad roku, bo to ogólnoświatowa operacja globalnej elity. Nie chorowałem i nie będę chorował (mimo iż członkowie rodziny czy znajomii mieli niewielki objawy tego wirusika). A szpital, żłobek i przedszkole to siedliska nsjwiększej iliści różnych wirusów.
    I od tego właśnie jest służba zdrowia a nie wolontariusze, ograniczony anonimie.
    Wiedza jak wzmocnić odporność i jak zniszczyć/osłabić wirusa jest ogólnodostępna. Ale jak ktoś polega na dobrych radach przedstawicieli handlowych w białym kitlu… no cóż, szczęcia życzę.

  2. Karolina przytoczę ci wypowiedź siostry Chmielewskiej która powiedziała” wszelkie lekceważenie zasad jest grzechem przeciwko bliźniemu dlatego trzeba stosować maseczkę dystans dezynfekcja siedzenie w domu Jak nie musi ktoś łazić jest po prostu grzechem przeciwko miłości bez bliźniego i takie mówienie że Pan Bóg mnie w kościele uchroni to jest wystawianie Boga na próbę i kpina z wiary” widocznie masz gdzieś miłość bliźniego i lekceważysz te zasady Iza to też chyba przed Panem Bogiem odpowiesz

 5. Zycie w reżimie sanitarnym jest koniecznością.Przestrzeganie tych zasad w kościele czy sklepach jest koniecznością.To jest moja odpowiedz na zadane pytanie

 6. W kościele nie jest konieczne zakładanie masek, ani zachowanie odstępu. Wręcz przeciwnie, ponieważ w kościele Bóg nas ochroni. Ja już jestem parę lat na emeryturze, niejedno przeżyłam i nie boję się odejść w każdej chwili do domu Ojca, dlatego nie noszę nigdzie maski i zbliżam się do ludzi jak najbliżej. Ludzie kochani, kochajcie się, nie odskakujcie od siebie na kilka metrów jak byście byli jacyś trędowaci.

  1. Ko ie to znasz przykazanie nie zabijaj! Skoro tak wierząca jesteś a widziałaś że Papież też przestrzega zaleceń a ty co jesteś bardziej papieska od papieża? Wstydziłabyś się nawet tak pisać narażać siebie i innych kiedyś też za to odpowiesz przed Bogiem

  2. Karolina puknij się w tą głowę swoją. Bóg dał nam rozum i kazał sie nim posługiwać. Nie bezie robił cudów kiedy jest powiedziane że mamy przestrzegać zaleceń nawet papież to robi a ma chybą większy i bardziej oświecony umysł od twojego i jest głową kościoła. Co jest napisane w Piśmiw Świ. “po to władza nosi miecz aby karać” tak samo Bóg każe słuchać władzy i ich poleceń. Wiec nie bredż tu swoich teorii

   1. Porażające jest to, że prawo świeckie ktoś próbuje tu obalić. Ale jak się coś wydarzy wypadek, pobicie, śmierć z czyjejś ręki, kradzież, to będzie nastawiony drugi policzek, poklepiesz przestępcę po plecach i będzie ok.?
    Próbuje ktoś obalić kościół. A tak naprawdę chodzi o wybranie na własny użytek prawa i świeckiego i kościelnego, głoszenia swojej propagandy, na plecach wybranych świętych kosztem ludzi. Budowanie nowego imperium, które sprowadzi się i tak do mamony. Nawet prześladowania na tle religijnym.

  3. Widocznie Karolina w kościele twoim na drzwiach jest napisane wirusom wstęp wzbroniony bo ja w żadnym kościele tego nie widziałem. To dlatego dlaczego tylu księży zachorowało a nie którzy umarli. Według to oni chyba mieli słabo wiarę lub byli w grzechach. Warto zastosować się do odpowiedzi osoby która napisała żeby się zgłosiła na oddział covid Oby bez maseczek a później z daj nam to relację Czy Pan Bóg cię ochronił

  1. A po co chodzic skoro ksiadz w bziu poprosil o opuszczenie kosciola dwum osobom zeby wpuscic dwie inne osoby skandal co to za ksiadz bo Jezus nie wyrzucal kochal kazdego

 7. Do To sem ja kiedyś nad grobem jak już będziesz to zapragniesz jak to nazwałeś tych “parchów” Będziesz ich prosił jeszcze o przysługę a moze nie bedziesz mieć czasu już? mZobacz swoje parchy życiowe jakie masz bo może się okazać, że jesteś wielkim obłudnikiem a wielką belką w swoim oku. Uważaj by ty zdasz sprawę z swojego życia Bogu kiedyś.

  1. Każdy “zda sprawę ze swojego życia” Bogu. Niewiele o mnie wiesz a wyciągasz pochopne wnioski. Staram się zawsze być w kościele. Ale tęsknię za tradycją (m.in. Mszą Trydencką). Księży tradycjonalistów broniących prawdy i wiary jest garstka. Przeważnie są wikarymi… A masońska rewolucja w kościele zaczyna przynosić swój zgniły owoc… na zachodzie widać to gołym okiem. U nas to raczysko modernizmu (“z duchem czasu”) zaczyna być dostrzegane m.in. wśród młodego pokolenia. Kościół nie oczyścił się też z tysięcy poubeckich agentów i zboczeńców. To jest tak widoczne, że można podejrzewać celowe działania zwierzchików, aby odsunąć ludzi od wspólnoty kościoła… inny temat. A w rozmowie z księżmi zauważyłem tendencję bycia tj. ‘rabinami’: nie interesuje ich “mowa tak tak, nie nie” (Wyszyński, Popiełuszko), ale bardziej własna interpretacja wszystkiego podciągnięta pod “którym grzechy odpuścicie (…)”.
   Dlatego “góra” ma gdzieś wiarę i tradycję, zatem podporządkowywuje się kłamliwym wytycznym władzy świeckiej.
   A modlitwę nad moim grobem może zmówić każdy.

 8. Zdrada dokonała się w wielkim tygodniu, . dla mnie katolika praktykujacego to co zrobili biskup polscy przekladajac prawo świeckie ponad prawo boże to zdrama
  Nie ma usprawiedliwienia tego typu działań
  Ja wam mówię że to przez was ludzie stracili sens wiary a puste kościoły tylko tego dopełniają smutne ale takie są realia

  1. Dokładnie. Ale posoborowe parchy dążą do budowy “nowego porządku” w religii. Budują powoli, trochę jak ciamajdy, religię globalną/międzywyznaniową. Wspólnie ze sponsorami who i światowej plandemii.
   O “wielkiej nierządnicy” było napisane i to musi się wydarzyć…
   A obostrzenia to tresura społeczeństw więc zdecydowane NIE.

  2. Zibi jak ktoś ma wiarę , ale ta prawdziwą daną ob Boga to jej nie utraci. Tylko takie miałcy ludzie , faryzeusze gorszacy się to ją mogą . Chrześcijaństwo nie jest dla wszystkich bo jest wymagające a plewy idą na odsiew.

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
Poprzedni
Następny