1. Śmierdziel z Zielonej

  Brak kontrolerów, zastanawiam się po co kasuje bilet skoro i tak go nikt nie sprawdza lecz jestem na tyle uczciwy i płace za gapowiczów ale chyba przestanę !

 2. Niestety nie jest bezpieczne, dziś kierowca buc, najpierw przytrzaskuje mi reke drzwiami i odjeżdża, potem macha mi we wstecznym lusterku, by pokazac ze to on tu rządzi. Dopiero prowokacyjny srodkowy palec skłonił go do zatrzymania sie i otworzenia drzwi, po to jednak by wdac sie w pyskówkę,w której nota bene jest gościu niezły. A to jeszcze nic! Kierowca nie dostosowal predkosci jazdy, co zakonczylo sie gwaltownym hamowaniem na skrzyzowaniu na mszanej, wszyscy pasazerowie pospadali z krzeseł. Cyrk na kółkach, lepiej wybierajcie kulturalnych taksówkarzy 🙂

 3. to jedyne miasto z dziwną numeracją autobusowych linii i jeszcze dodatkowo oznaczeniem literowym;czyli musimy łaczyć numery/kilka tych samych numerów/ z roznymi literami -aby wsiąść do własciwego autobusu/;choć czasem przejedziemy się do celu nieco okreżną trasą/…..a zakupy biletów?czy są wogóle bilety papierowe?gdzie można taki bilet kupić???czy wyłącznie e-bilety;czy kazdy musi mieć smarftona z aplikacją?….przejeżdzajac o każdej porze dnia np.do Krakowa-mozna kupic dowolny bilet w jednym z licznych automatów/nie tylko na dworcu/;także za gotówkę;ale są także automaty do sprzedaży biletów w autobusach;i kasujemy tylko raz!!!a u nas musimy mieć doładowany e-bilet na zapas do końca trasy/czyli 6 zł./;i kasować 2 razy;przy wsiadaniu i przy wysiadaniu-aby uzyskać zwrot nadpłaty z góry pobieranej……kto zarządza tym jastrzębskim przedsiębiorstwem?jaki “menadżer”?…..takie nowoczesne “wyróznienia”elekroniczne utrudniają życie pasażerom,;bo sama komunikacja jest zupełnie przyzwoita!!!!a pandemia…..młodzi ludzie lubią jeżdzić bez masek-zakładają,ze są zdrowi,wirus ich nie dotyczy…..

 4. Skoro tylko zaczęło się robić cieplej na ulice wyjechał autobus #206 znany jako puszka sardynek. Zero wentylacji, klimatyzacji, dzisiaj temperatura ledwo 18 stopni a w środku już duszno.

 5. Oczywiście, że jest bezpieczne, wystarczy zastosować się do obowiązujących obostrzeń. Od około trzech lat, poruszam się po mieście tylko i wyłącznie komunikacją miejską, więc pozwolę sobie wyrazić swoją opinię. Ładne czyste autobusy, uprzejmi kierowcy…że o Paniach “kierowniczkach” nie wspomnę, bo pięknie się prezentują….sorry może to szowinizm, ale kobieta za kierownicą autobusu, powoduje, że czuję się bezpiecznie.

  1. Kiedyś jeździłem dużo autobusami. I gdy zaczęły jeździć baby, to trzeba było mocno się trzymać… ale nie można pisać prawdy o “babie za kółkiem”, bo to niepoprawne politycznie…

   1. Większość Pań prowadzi autobusy lepiej od Panów. Fakt, na początku było kiepsko, ale obecnie wolę za kółkiem widzieć Panie.

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
Poprzedni
Następny