1. Przykre ale wszystkie komentarze są negatywne .Miasto chełpi się podając informacje o inwestycjach ile i na co przeznaczą pieniędzy .Problem jest w tym że dotychczasowe inwestycje przestają spełniać swoją rolę nawet te trafione .Mam czworonoga i kiedy wybieg dla piesków powstał cieszył się powodzeniem tylko w początkowym okresie. Były grupki które umawiały się na określone godziny. Pieski bawiły się jak dzieci w przedszkolu . Było ok .Sami zainteresowani pilnowali aby właściciele dbali o sprzątanie po swoim pupilu .Jak ktoś tego nie zauważył to zwracało się uwagę na to że jedna kupa każdego pupila dziennie to po miesiącu ….! Zdarzyło się że koś komu zwróciło się uwagę że ma posprzątać po pupilu , okazywał swoje oburzenie bo od sprzątania są inni. Dziś uważam to miejsce godne pożałowania .Sam omijam to miejsce szerokim lukiem z żalem bo miało być tak fajnie. Jest tak … ze nikomu nie chcę się o tym pisać bo szkoda czasu. Miasto szczyci się inwestycjami które nikt nie docenia , więcej; nawet się je dewastuje. Kiedy oddawano ten obiekt zgłaszaliśmy że lampa się wyłącza do dziś nikt się tym nie zainteresował i tak jest do tej pory. Poidełka dla czworonogów we wrześniu były wyłączane z użytku ,bo jakiś wandal niszczył kurtynę wodna. (nie było jeszcze pandemii) Jak patrzę na miasto to jest to widok godny pożałowania; Trawniki które mamy pod blokami są rozjeżdżane przez auta bo nie ma gdzie parkować .A tam gdzie auta nie sięgają to właściciele piesków po sobie coś zostawiają .Jeszcze jakiś palacz z balkonu dorzuci peta , ktoś inny wyrzuci coś bo śmierdzi i tak wygląda to czego nikt nie chce opisywać. Straż Miejska rozkłada ręce . Mamy prawo którego nikt nie respektuje. A w końcu lepiej nie widzieć tego bo wszyscy widza jak jest. Czy mając swoją prywatną posesje ktoś by na to pozwolił. Chciałbym mieć nadzieję że jeszcze będzie dobrze ale kto ma to zrobić?

 2. Karmazynowy Ster Samolotu

  Dlaczego nikt nic nie pisze w obronie pani prezydent?

  Czyżby w jastrzębskim UM padła dostawa Internetu?

  Zresztą przy takich informatykach to nic dziwnego.

  1. Masz rację. Znam tych ludzi. To przede wszystkim urzędnicy, a nie informatycy. Pozdrawiam pana Mirosława K., żartobliwie nazywanego naczelnikiem IT UM SJZ.

 3. Hahaha! Pytanie oderwane od rzeczywistości. Jastrzębie stacza się na samo dno! Z doniesień lokalnych gazet wynika, że kwitnie jedynie narkobiznes.

 4. Pytanie jest idiotyczne! powinno brzmieć: W którym kierunku upada miasto. Zalecam Pani Prezydent spacer po mieście. Nie będzie długi. Kawałek po centrum. W wystarczy i wszystko jasne.

 5. To miasto i nim zarządzający jaśnie pani prezydent to istny kabaret śmiech na sali przywrócić akcja zima nie umią sobie poradzić widocznie taki gospodarz.

 6. “Rozwija się”? Zadawajcie poważne pytania…
  Przy tych zarządcach i armii parzykaw w um dobrze będzie, jak będziemy tanią (w utrzymaniu) sypialnią z dobrym dojazdem…

 7. sowa na tropie

  miasto nie ma wytyczonych ani zadań ,celów anie perspektyw rozwojowych-o czym my mówimy jak nawet odśnieżyć nie potrafią

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
Poprzedni
Następny