Czy panie podejmą wyzwanie?

Ekipa Kobiet na 5+ już rozpoczęła wyzwanie Women Power Run

Z Dniem Kobiet ruszyło kolejne pół-wirtualne wyzwanie, na które zaprosił Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Jak już informowaliśmy, impreza pod nazwą „Women Power Run” przeznaczona jest wyłącznie dla pań, w związku z czym panom pozostaje udział w „Run Forrest – od Morza do Tatr”. Wyzwanie Women Power Run wymaga pokonania do końca marca dystansu 100 km, przy czym mniej zaawansowane uczestniczki celem ukończenia zawodów muszą zaliczyć co najmniej 20 km.

Co ciekawe, niektóre z jastrzębianek z ekipy Kobiet na 5+ ruszyły do walki już… po północy z 7 na 8 marca, spotykając się na mieście i wspólnie pokonując nawet do 20 km. Ponadto organizatorzy zapewniają, że w wyzwaniu udział weźmie także prezydent Anna Hetman i dyrektor MOSiR Zofia Florek.

– Jeśli uczestniczysz już z nami w „Run Forrest od Morza do Tatr”, to właśnie marzec może być dla Ciebie podwójną motywacją. Być może właśnie ten miesiąc okaże się dla Ciebie czasem, o którym będziesz mogła później powiedzieć, że dodał Ci mocy i energii do działania w tych trudnych, pandemicznych czasach. Pamiętajcie dziewczyny, że wszystkie, które osiągną metę będą dla nas zwycięzcami – ale by nieco podkręcić naszą „babską” rywalizację przygotowaliśmy też statuetki dla trzech najlepszych – zachęcają organizatorzy.

Tymczasem na mecie imprezy już pojawiła się pierwsza zawodniczka – to Magdalena Sidor z Nowego Jorku, która niedawno ukończyła także tysiąckilometrowy bój w „Forrest Run”. Sidor zaliczyła 100 km w… jedną dobę!

Więcej informacji i zapisy: https://b4sportonline.pl/women_power_run >>

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kalendarz Kibica

Przewiń do góry