1. Ty Żaneta zmień kanał i zamilcz bo piszesz aby chyba zabłysnąć. Ale i tak nie będziesz nigdy błyszczeć do szkoły nie wracać do końca roku klasy starsze tyle

 2. Gdzie ten sondaż? Bo jedyne co widzę to obrzucanie się błotem… Zresztą to nie my maluczcy o tym decydujemy ..

 3. powinnii bo popatrzcie ludzie ze wiekszosc uczniow i tak spotyka sie w swoim gronie prywatnie czy to w galeriach czy na imprezach domowych.

  1. Zofia mądrze piszesz!!
   Pozamykać wszystko na kilka lat .
   Zapomniałaś o galeriach,kościołach,Urzędach Miejskich,no i transport powinien być wstrzymany ponieważ kierowcy roznoszą z miejsca w inne miejsce bakterie.
   Najlepiej niech nas wszystkich zamrorzą na pięć lat .
   A może wystrczy zamrozić dziennikarzy(pseudodziennikarzy) i polityków??

   1. Tak właśnie wszystko kompletnie trzeba zamknąć na parę lat, łacznie z przemysłem i produkcją, tak żeby wszyscy zostali w domu. W ten sposób ludzie będą mieli mniej pieniędzy, a tym samym nie będzie ich kusiło, żeby się przemieszczać, tak więc nie będą roznosić żadnych zarazków nigdzie. W domach też trzeba nosić maseczki w celu wzmocnienia pandemii. Kiedyś był w Jastrzębiu taki jeden pan, mówili na niego “bakteria”. On to był rozsądny, bo jak tylko gdzieś wszedł, albo wsiadł do autobusu, to zaraz wszystko dezynfekował, bo zawsze miał przy sobie odbezpieczoną buteleczkę ze środkiem odkażająym. Acha, a te całe koncerty, imprezy itd. to powinnii już na zawsze zlikwidować, bo tam się ludzie nieładnie zachowują.

    1. Zosia co do imprez to jestem za tam same źle zachowania jak hołota a ludzie jak za dużo kasy mają to się w dupach przewraca

 4. Szkoły powinny zostać na kilka lat zamknięte bezwzględnie. Wszystko powinno zostać na długi czas zamknięte, również przemysł, i wszędzie, również w domu, należy nosić maski w celu wzmocnienia pandemii. Zrozumcie nas emerytów, bo my się boimy. Nauczyciele niech zostaną w domach, bo tam jest bezpieczniej, a pieniądze przecież im i tak zapłacą, więc tak będzie dobrze.

  1. Kobieto! Co Ty za głupoty wypisujesz? Zamknąć szkoły i zakłady? Przecież to niedorzeczne.
   Twój światopogląd jest bezsensowny.
   Skończ!

   1. To tak pisze to dla niej jest dorzeczne. A może ty jesteś niedorzeczna. I bezsensowna. A co do szkół to do końca roku nie powinni wrócić.

    1. koleś ale jesteś przesiąknięty propagandą. straszne. nie pasuje to zamknij się w domu na 4 spusty i nie wychodź. burak zawsze będzie burakiem

    2. Nie wypowiadaj się na tematy, które są Ci obce. Jeśli chcesz zabłysnąć swoją niewiedzą, to rób to w domu, a nie na publicznym forum.
     PS
     Wróć do szkoły!

   2. Ty Żaneta a może ona nie chce skończyć?!!! Co komu zabronisz pisać niech sobie wyraża poglądy jakie chce a ty skończ z takimi rozkazami! Zobacz jaki ty masz świato[poglad moze bardziej niedorzeczny niż ta Zofia

    1. Żaneta polonistka

     Twój komentarz nie wniósł nic nowego do tej dyskusji. Lepiej będzie, jak na targu wyrazisz swoje zdanie – wiesz, idealne miejsce dla takiego wiejskiego filozofa jak Ty.

  2. Słuchaj emerytko-najpierw to maskę noś na nosie a nie pod brodą w sklepach i nie narażaj innych na tą chorobę, druga sprawa inaczej będziesz pisać swoje bzdety jak cię dorwie ten wirus i będziesz się dusić i po trzecie pisz w swoim imieniu a nie w imieniu “nas emerytów ” bo ja jako emeryt nie życzę sobie abyś mną podpisywała swoje bzdety

 5. Oczywiście. Bez masek, wysuszającego skórę denaturatu i z wszystkimi zajęciami/wycieczkami/komersami/zabawami.
  Wystarczy tej medialnej pseudopandemii.
  To oczywiste dla ludzi myślących logicznie. Covidianie żyją w matrixie – mam nadzieję, że szybko się “wyszczepią” (piękne i charakterystyczne określenie stada do szczepienia…).
  Do covidian należy też masa nauczycieli. Bo mądrość książkowa często nie idzie w parze z mądrością życiową…

  1. Ludzie skąd tyś się urwał człowieku. Sam żyjesz w Matrixie z tymi poglądami. Mądrości książkowej nie widać u ciebie to fakt, a ta którą reprezentujesz to skąd zaczerpnięta, bo jak twoja własna to rozumiem. Wyemigruj z tego kraju żal cię słuchać, szkoda szczępić język. Widać, że się nudzisz, bo siedzisz w komentarzach i wypisujesz pod każdym artykułem takie banały.

   1. Nie pod każdym, cieciu malinowy. Tylko pod istotnymi. I sam zamilcz, bo covidian jest bez ciebie za dużo na każdym kroku.
    Operacją ogólnoświatową pt. covid19 zajmuję się od prawie półtorej roku. Jak wierzysz w medialne brednie to nie ma sensu jakakolwiek dyskusja.
    Zaszczep się covidianinie i ulżyj wszystkim…

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
Poprzedni
Następny