Ogłoszenie

Dajmy Każdemu Małą Szansę

Zapraszamy na Koncert Charytatywny „Dajmy Każdemu Małą Szansę” pod patronatem Fundacji DKMS, który ma na celu rozpowszechnienie u młodzieży wolontariatu, chęci pomocy oraz rejestrację potencjalnych dawców szpiku/komórek macierzystych.

Koncert odbędzie się 17 grudnia 2022 r. o godzinie 17:00 na Sali Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. prof. Józefa Świdra w Jastrzębiu-Zdroju. Od godz. 12:00 w dniu wydarzenia na holu Sali Koncertowej będzie otwarte stanowisko do rejestracji potencjalnych dawców na którym przeszkoleni wolontariusze, wyposażeni w maseczki i rękawiczki ochronne będą rejestrować i pobierać wymazy od chętnych osób.

Jako wykonawcy wystąpią młodzi muzycy z PSM z Jastrzębia, wokalistki, które uczęszczały do prywatnego studium muzycznego Music Point, z czego jedna z wokalistek jest laureatką I miejsca w konkursie Jastrzębskich Talentów – Natalia Motyka oraz zespół stworzony przez studentów Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach.

W repertuarze znajdują się świetne utwory, na których przygotowanie poświęcamy każdą wolną chwilę i wkładamy mnóstwo pracy.

To wydarzenie jest dla nas wszystkich bardzo ważne i chcemy pokazać jak bardzo zależy nam na pomocy dla wszystkich osób chorych, szukających swojego genetycznego bliźniaka.

Rezerwacja biletów rusza w ten piątek 25.11.2022 r. na mailu

koncert.charytatywnie@gmail.com

bilety są bezpłatne i można je wydrukować bądź pokazać przy wejściu na telefonie.

link do wydarzenie na Facebooku:

https://fb.me/e/2VEQSiAtJ

link do profilu na Instagramie:

https://www.instagram.com/charytatywniegramy/

KONCERT-CHARYTATYWNY-22-12

Aniołki Hankego, czyli Hanke chce kochankę” spektakl komediowy Zapraszamy na spektakl komediowy„Aniołki Hankego, czyli Hanke chce kochankę”

Czytaj więcej »

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na Koncert Jubileusz zespołu Nocna Zmiana Bluesa oraz B.R. BAND 9 grudnia 2022,

Czytaj więcej »
Przewiń do góry