“Demolują” Żelazny Szlak? Policja apeluje do świadków

fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

„W związku z nasilającymi się aktami wandalizmu na Żelaznym Szlaku Rowerowym, zwracamy się z apelem do mieszkańców Jastrzębia-Zdroju o informowanie policji o niepokojących zdarzeniach” – czytamy na stronie KMP w Jastrzębiu-Zdroju.

„Niezbędna jest Państwa pomoc. Potrzebny jest brak przyzwolenia na akty wandalizmu, które powinny spotykać się z naszym zdecydowanym protestem, a nie cichym przyzwoleniem. Milczenie oznacza akceptację. W przypadku wandalizmu najważniejszy jest czas reakcji odpowiednich służb, dlatego apelujemy do świadków tego typu zdarzeń – nie zwlekajcie z powiadomieniem policji. Szybka interwencja zwiększa szansę na ujęcie sprawców” – podkreślają jastrzębscy stróże prawa. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

  1. Może najwyższy czas aby Pani Prezydent Anna Hetman i jej urzędnicy pomyśleli o zamontowaniu kilku kamer w miejscach swoich największych inwestycji

  2. to zamontuje kamery bo tak nie ma bata nie złapie się takich wandali dzidostwo było i bedzie jak coś nowego to trzeba zniszczyć.

  3. Donoście na sąsiada , donoście na kogo się da , zagryźcie się na wzajem , by możni tego świata mogli wami spokojnie rządzić – divide et impera !!!!

    1. Branie jeśłi ty akceptujesz takie rzeczy to niech ci np. ktoś porysuje samochód lub drzwi w mieszkaniu . Co za podejcie do postawy obywatelskiej gdzie w innych krajach jest to normalne, że jak ktoś coś niszczy czy robi źle to normalnie się zgłasza. Ale taki jastrzębski januszek nie ma o tym pojecia tylko na normalna postawę obywatela napisze że ktoś donosi.

  4. gdyby były wysokie kary finansowe dla wandali nie trzeba by było szukać ich przez media bo tego by nie było. Karać i jeszcze raz karać za niszczenie mienia niech gówniarze rodzicom łamią meble i malują ściany sprayem.

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Skup aut

Skup, złomowanie samochodów.
Gotówka i umowa od ręki.
Dojazd do klienta.
Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny