„Demolują” Żelazny Szlak? Policja apeluje do świadków

fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

„W związku z nasilającymi się aktami wandalizmu na Żelaznym Szlaku Rowerowym, zwracamy się z apelem do mieszkańców Jastrzębia-Zdroju o informowanie policji o niepokojących zdarzeniach” – czytamy na stronie KMP w Jastrzębiu-Zdroju.

„Niezbędna jest Państwa pomoc. Potrzebny jest brak przyzwolenia na akty wandalizmu, które powinny spotykać się z naszym zdecydowanym protestem, a nie cichym przyzwoleniem. Milczenie oznacza akceptację. W przypadku wandalizmu najważniejszy jest czas reakcji odpowiednich służb, dlatego apelujemy do świadków tego typu zdarzeń – nie zwlekajcie z powiadomieniem policji. Szybka interwencja zwiększa szansę na ujęcie sprawców” – podkreślają jastrzębscy stróże prawa. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

  1. Może najwyższy czas aby Pani Prezydent Anna Hetman i jej urzędnicy pomyśleli o zamontowaniu kilku kamer w miejscach swoich największych inwestycji

  2. to zamontuje kamery bo tak nie ma bata nie złapie się takich wandali dzidostwo było i bedzie jak coś nowego to trzeba zniszczyć.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry