Do Norwegii na otarcie łez…

Zuzanna Fujak (fot. arch.)

Zuzanna Fujak weźmie udział w Mistrzostwach Świata Juniorów i U23 w biegach narciarskich, które odbędą się w dniach 20-27 lutego w norweskiej Lygnie. Nasza zawodniczka została powołana do pięcioosobowej reprezentacji Polski juniorek, wraz z Karoliną Kukuczką, Karoliną Kaletą, Oliwią Buśko i Darią Szkurat.

W Lygnie juniorki będą walczyć na dystansach 15 km w stylu dowolnym ze startu wspólnego, na 5 km stylem klasycznym, w sprincie, a także w sztafecie 4×3,3 km.

Przypomnijmy, że w styczniu Zuzanna Fujak została powołana do kadry seniorek na Igrzyska Olimpijskie w Pekinie, jednak z powodu wykazania dodatniego wyniku testu na koronawirusa została bez dyskusji i prawa odwołania pozbawiona udziału w tej imprezie.

Źródło: pzn.pl

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.