„Dokumenty!” Powiedział, że ma je w bieliźnie

fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

To miała być zwykła kontrola drogowa z powodu niezapiętych pasów bezpieczeństwa. Policjanci poprosili kierowcę o podanie danych osobowych. Szybko jednak okazało się, że mężczyzna kłamie. W tej sytuacji wylegitymowana została pasażerka, która podtrzymywała wersję podawaną przez znajomego.

Po chwili namysłu kontrolowany przez funkcjonariuszy powiedział, że ma schowany dowód osobisty w… bieliźnie. Kierującym okazał się 40-letni mieszkaniec powiatu wodzisławskiego, który był osobą poszukiwaną celem odbycia 1,5 roku pozbawienia wolności. Miał także zatrzymane prawo jazdy oraz posiadał aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Również 23-latka okazała się być osobą poszukiwaną. Kierowca był trzeźwy, jednak test na substancje zabronione „dał” wynik pozytywny, w związku z czym została pobrana krew do badań. Jakby tego było mało, w trakcie sprawdzania telefonu mężczyzny w policyjnych bazach wyszło na jaw, że jest kradziony.

Za podawanie policjantom fałszywych danych obie osoby zostały ukarane mandatem karnym. Kobieta i mężczyzna trafili do zakładu karnego. Teraz 40-latek za wszystkie popełnione przestępstwa będzie odpowiadać przed sądem. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

 1. Szok i to wszystko w czasach kiedy rządzi PiS.Jak można takie skandaliczne rzeczy czynić. Do tego mamy CoronaVirus.Ciekawe ile razy byli zaszczepieni.

 2. Co powinno się takiemu zrobić, jak ich ukarać. Proponuję 10 lat obozu pracy obowiązkowej. Od 6:00 do 20:00. Potem czas na posiłek jak zarobił sobie na niego. Jeśli nie przeżyje to trudno. To jest rak społeczny.

  1. Jasne, a sjz zabronione w swd, sr, sps, szo, i jeszcze dalej skończony debilu. Skąd ty jesteś ciemnoto umysłowa?

     1. Jesteś bardziej cofnięty niż ten trol, króry podaje się co chwilę za mnie… albo robisz to specjalnie, jak etatowy marksista jasnetu, ricardo 😉

      1. No niestety, (stety?) wiele osób przegląda te forum czekając na twój oderwany od rzeczywistości komentarz. Jak już pisałem martwicoumysłowa@tosemja robisz tu za pożytecznego idiotę…
       Taki folklor Jasnetu 🙂

       1. Przyganiał kocioł garnkowi…
        Tylko Pan Bóg może sprawić, że ten twój zlewaczały mózg wróci na prawe (prawdziwe) tory…

        1. już ci pisałem onegdaj, żebyś Boga w to nie martwicoumysłowa@tosemja mieszał. Uzasadniłem to tamże.
         A „prawicowca” ze mnie nigdy i nikt nie zrobi. Prawica (jaka by nie była i zależy w jakiej kulturze i miejscu na Świecie) zawsze w historii przeradzała się docelowo, po przejęciu władzy przez „twardogłowych prawych obywateli” w totalitaryzm, faszyzm, radykalny islamizm, ogólnie mówiąc ekstremizm. Ci „prawi” stają się nietykalni, przeświadczeni o swojej chorej misji, wiedzy, lepszości od pozostałej masy ciemnego ludu, i ustanawiają prawo pod swoje partyjne interesy, bądź go w ogóle nie respektują. Coś ci to przypomina? Deja vu?
         Nigdy nie postawiłem i nie postawię znaczka „X” przy osobniku partii prawicowej lub prezentującej hasła ekstremalne, nacjonalistyczne, propagujące nienawiść i dzielących ludzi na lepszych i gorszych, nie uznających praw do życia jakimkolwiek innym grupom ludzi takiego samego jak prawa pozostałych… Inna sprawa, czy stawianie „X” w „wyborach” jeszcze ma sens…
         Żeby nie było: komunizm jest tak samo „be” jak faszyzm. W zasadzie dla zwykłych ludzi jest to bez różnicy. Tam było SS, a w komunizmie SB. I jedni i drudzy eksterminowali „nieprawych” obywateli jednakowo. Gdyby to ruscy zaczęli II wojnę światową, to może oni by stworzyli obóz w Oświęcimiu. Zresztą mieli bardzo dobrze przetarte szlaki w wysyłaniu ludzi na śmierć na Sybir. Tam przynajmniej nie potrzebowali capo do pilnowania…

         1. Czytam czasem te wywody marsksisty dla beki. Bycie prawym człowiekiem to zaszczyt. Umowny podział polityczny na prawicę i lewicę to bzdura.
          Oby wszechmocny Bóg rozjaśnił ci te oczywistości pod (póki co) czerwoną kopułą…

          1. Tłuku : Prawy, a prawicowy to dwie różne sprawy. Chyba, że piszę „prawy”. Zauważasz cudzysłów?

   1. Czego się czepiacie wzorowi nie skazitelni, wszystko zawsze wiedzacy bezgrzeszni itd. , to współcześni Bonnie i Clayd.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry