Dostał szału na… dożynkach

Z soboty na niedzielę, 11/12 września, podczas trwających w jednej z dzielnic Żor dożynek doszło do nieprzyjemnego incydentu. 39-letni żorzanin wybrał się z żoną na obchodzone co roku święto plonów, gdzie po wypiciu zbyt dużej ilość alkoholu stał się wyjątkowo agresywny.

Najpierw mężczyzna „szukał zaczepki” wśród innych uczestników imprezy. Podchodził, zaczepiał i prowokował do bójki. Z każdą minutą jego zachowanie było coraz bardziej nieracjonalne i zagrażało innym osobom. W efekcie uczestnicy postanowili go obezwładnić i wezwać policję. Kiedy na miejscu pojawił się patrol, 39-latek wpadł w szał. Zaczął wyzywać policjantów i wymachiwać w ich stronę rękami. Także podczas doprowadzania do komendy krzyczał, ubliżał im, kopał, a nawet napluł na mundur.

Krewki „imprezowicz” już wkrótce usłyszy zarzuty. Odpowie między innymi za znieważenie policjantów oraz naruszenie ich nietykalności cielesnej. (źródło: KMP Żory)

  1. No w Zakopcu taki chojrak tez szukał zaczepki. I niucha smreki od spodu. Tu miał szczęście ze trafił na Policję a nie na podobnych sobie.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
radiator
Idzie zima. Czy przetrwamy i wystarczy nam pieniędzy?