Dramatyczna akcja ratunkowa. Wezwano śmigłowiec

fot. KM PSP Jastrzębie-Zdrój

Do tego zdarzenia doszło na ulicy Wielkopolskiej. „Kobieta 84 lata, upadła, kontakt utrudniony, oddycha” – wynikało ze zgłoszenia. Natychmiast zadysponowano zespół straży pożarnej, który potwierdził, że „na łóżku leży kobieta z utrudnionym oddechem i podejrzeniem udaru”. „W trakcie prowadzonych działań otrzymaliśmy informację z SKKW (Stanowisko Kierowania Komendanta Wojewódzkiego – przyp. aut.) Katowice o zabezpieczeniu lądowiska gminnego w celu przyjęcia Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w miejscowości Pniówek przy ulicy Orlej oraz zadysponowaniu samochodu w celu transportu lekarza i ratownika z lądowiska do poszkodowanej w Jastrzębiu-Zdroju” – informuje KM PSP w Jastrzębiu-Zdroju.

Po przybyciu na miejsce lekarz podjął decyzje o konieczności transportu poszkodowanej z miejsca zdarzenia do śmigłowca LPR.

 1. Te miasto schodzi na psy to już któryś raz z kolei że śmigłowiec lądował w Pawłowicach w nocy bo miasto jastrzębie zdrój nie wskazało LPR miejsca do lądowania w nocnych warunkach ! Mamy stadiony oświetlone że z kosmosu widać, orliki itp Hetman co ty robisz z tym miastem ! Qrwa zajmujesz się nim w koncu czy paznokcie będziesz malować wiecznie ?!

 2. A przy szpitalu ile to już lądowało większych śmigłowców. Polski pilot lata na wrotach a na rondzie też tyle miejsca.

  1. Hetman zamiast budować następny supermarket wybuduj lodowisko dla LPR a bo to koło szpitala nie jest dostosowane ani do lodowa dziennych a co dopiero nocnych

 3. Jakie miasto takie zabezpieczenie nocne dla ludzi nasza prezydent nadaje się do jedynie do sadzenia róży niż zająć się prawdziwymi sprawami. Co na to Matusiak ?

  1. Matusiak na to. Lądowisko macie w Pawłowicach, basen w Żorach , aquapark w Tychach a teraz szpital w Rybniku. PIS rulezzzz

   1. Edek .
    Durni ludzie ,do jednego worka wrzucacie wszystko ,politykę i polityków i innych ludzi zostawcie w spokoju ,z czyjegoś nieszczęścia robicie sobie żarty ,dobrze by było żeby to była wasza matka lub babcia ,tok myślenia Rafcia z Warszawy ,
    po co nam lotnisko mamy lotnisko w Berlinie .

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
Poprzedni
Następny