Drastyczny wzrost zakażeń na Covid-19

fot. pixabay

Ilu zakażonych koronawirusem? W minionym tygodniu w Jastrzębiu-Zdroju zachorowały kolejne 1204 osoby (w stosunku do 698 tydzień temu – przyp. aut.). Oznacza to, że w naszym mieście odnotowano łącznie 13 777 przypadków zakażenia koronawirusem. Średnia zachorowań na 10 tysięcy mieszkańców wynosi 19,45. W ostatnim tygodniu na COVID-19 zmarło 5 pacjentów. Od początku pandemii w Jastrzębiu-Zdroju z powodu koronawirusa śmierć poniosły 272 osoby.

 1. Ludzie, którzy świadomie rezygnują ze szczepień powinni być przyjmowani na SOR- na samym końcu. Jeszcze kiedyś odpowiedzą za swoją głupotę.

  1. Daj gwarancję na szczepienie pfizer będzie brał odpowiedzialność w 2025r a ciebie nie stać płacić odszkodowania. To że nie boli przy wkłuciu nie oznacza że nie będzie powikłań za 5 lat.

   1. Służba zdrowia ma zawsze numerek “0” (zero) w kolejce do lekarza, czy specjalisty. Nie wiedziałeś o tym?
    Z całym szacunkiem do służby zdrowia.

  2. Jeśli mamy takich medyków to się nie dziwię że ludzie padają na ulicy nawet po tych twoich śmiesznych szczepieniach.

 2. Tytuł powinien brzmieć: masakryczny wzrost ilości testów. Wyniki głównie bezobjawowe i całe szkoły na kwarantannach przez zakeczupowanych nauczycieli…

  1. Edek z fabryki kredek

   Przeciez caly czas umieraja masowo osoby nie zaszczepione to chyba juz prawie wymarli a Ciebie powinni wyslac na badania w wiadomym celu i obciazyc kosztami

  2. Wydawałoby się, że po dwóch latach ludzie przejrzą na oczy, ale niestety tacy jak ty pokazują, że covid najwięcej uszkadza mózg !!!! Ogarnij się gościu!!!!

 3. Te pielęgniarki są gorsze niż Jurek. Tylko daj, daj i daj ale jak ktoś o coś prosi to chętnej już takiej nie ma ale żeby nr konta podać to pierwsze.

  1. Co ty gimbazo za bzdury wypisujesz,jak będziesz leżeć w szpitalu to pokaż te bzdety pielęgniarkom,wystarczy ci odwagi?

 4. Lekarze i pielęgniarki z OIOM już zacierają rączki $$$$$$. Epidemio trwaj jak najdłużej i dudki muszą się zgadzać.

  1. Służba zdrowia

   Trzeba się było uczyć na pracownika służby zdrowia, a nie rzucać kamieniami na szkoły, tobyś teraz też kasował $$$
   Zawsze jeszcze możesz to naprawić, jeśli nie jesteś za stary.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
PSE
Trudny kompromis