Zamknięta do końca kwietnia

fot. UM Jastrzębie-Zdrój

„Uwaga, kierowcy! 28 lutego zostanie wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu na Podhalańskiej. Zostanie wyłączony z ruchu fragment tej ulicy – od ronda Ruptawskiego do skrzyżowania z ulicą Mazowiecką. Objazd będzie prowadzony ulicami Cieszyńską, Małopolską i Mazowiecką. Zmiany obowiązywać będą do końca kwietnia” – informuje jastrzębski magistrat.

Przypomnijmy, że głównym założeniem tej inwestycji jest wykonanie dodatkowego czwartego wlotu od strony południowej, który umożliwi dojazd do nowo powstającego centrum handlowo-usługowego. Rozbudowa z przebudową ulicy Podhalańskiej podyktowana jest koniecznością poprawy bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego oraz zapewnienia prawidłowej obsługi komunikacyjnej wszystkich wlotów wraz z wlotem projektowanym istniejącego skrzyżowania.

Dodajmy jeszcze, że przy przebudowywanym skrzyżowaniu powstaje park handlowy o powierzchni 4,5 tysiąca metrów kwadratowych. Każdy ze sklepów będzie miał osobne wejście.

Przebudowę skrzyżowania finansuje inwestor. (źródło: UM Jastrzębie-Zdrój)

  1. Pierdu pierdu jaka poprawa bezpieczeństwa bielaszka buduje kolejne straszydło w Jastrzębiu a urzędasy budują mu drogę aby miał dobry dojazd

    1. Max pierdu pierdu ale z Jastrzębia tam skąd żeś tu przykotwiczył. Straszydło to zobaczysz w lustrze jak staniesz z drugim straszydłem, a drogę sobie buduje INWESTOR a nie “urzędasy”. Pierdu! Wszystko żle.

    1. I ciekawe czy drogowcy naprawią krawężniki co zniszczyli podczas kładzenia warstwy asfaltu.
      Mam nadzieję że magistrat tego dopilnuje. Niestety jak znam realia naprawy Jastrzembskich dróg. To zrobią to po okresie gwarancyjnym i rozwalą to co niby naprawili a tylko po to żeby naprawić to co zepsuli.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
radiator
Idzie zima. Czy przetrwamy i wystarczy nam pieniędzy?