Drugi Pierwszy przerwał passę Bzia

Piłkarze Zrywu Bzie po pięciu wygranych spotkaniach z rzędu znaleźli pogromcę. W niedzielny wieczór podopieczni Józefa Cięciały po dobrym i wyrównanym widowisku musieli uznać wyższość wzmocnionych zawodnikami z ligi okręgowej rezerw Pierwszego Chwałowice. Pojedynek rozegrany został w Moszczenicy.

Mimo porażki piłkarze Zrywu mogli być zadowoleni ze swojej postawy, bowiem do sukcesu zabrakło im jedynie nieco szczęścia. Dość powiedzieć, że po przerwie Zryw nie wykorzystał rzutu karnego, którego to fragmentu gry dosłownie dwie minuty później nie zmarnowali goście. Rezultat 0:1 utrzymał się aż do doliczonego czasu gry, kiedy to walczący o wyrównanie gospodarze zostali skarceni drugą bramką.

Po ośmiu rozegranych meczach Bzie zajmuje szóstą lokatę, ale do miejsca premiowanego awansem do klasy B traci zaledwie cztery punkty. Do rozegrania piłkarzom ze Spółdzielczej pozostaje tej jesieni jeszcze zaległy pojedynek z liderującą Jednością II Jejkowice, który zaplanowany został na 7 listopada.

25 października 2020, Moszczenica, 16:30
Zryw Bzie – Pierwszy II Chwałowice 0:2 (0:0)
Bramki: Bąk 48 (karny), Paprotny 90

Zryw Bzie: Gatner – Krawczyk, Niesłańczyk, Frysz, Ł. Dziadek, Budziszewski, Jany, Borówka, Kaj, Sudoł, Pudłowski. Rezerwa: Musialik, Cięciała, Gajda, Piechoczek, Barchański.

Źródło: Facebook / Zryw Bzie